Pilvitu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2022Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 32 356 | 47 127 | 63 121 | 63 051 |
| Põhivara kokku | — | — | — | 12 205 |
| Vara kokku | 32 356 | 47 127 | 63 121 | 75 256 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 903 | 0 | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 1478 | 0 | 805 | 8863 |
| Kohustised kokku | 2381 | 0 | 805 | 8863 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 21 521 | 27 162 | 44 314 | 59 503 |
| Aruandeaasta kasum | 5640 | 17 152 | 15 189 | 4076 |
| Reservid ja muu omakapital | 314 | 313 | 313 | 314 |
| Omakapital kokku | 29 975 | 47 127 | 62 316 | 66 393 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 34 738 | 23 948 | 24 977 | 14 551 |
| Ärikasum | 5890 | 17 152 | 15 189 | 4076 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5640 | 17 152 | 15 189 | 4076 |
| Aruande aasta kasum | 5640 | 17 152 | 15 189 | 4076 |
| Tööjõukulud | 69 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Pilvitu OÜ
Ülevaade
Pilvitu OÜ (registrikood 12768154) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Karjatnurme küla, Tõrva vald, Valga maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202).
Majandustulemused
Majandusaastal 2022 oli müügitulu 14 551 €, mis on 41,7% vähem kui aasta varem (24 977 €). Aastatel 2019–2022 on müügitulu vähenenud keskmiselt 25,2% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2022) seas. Majandusaasta 2022 puhaskasum oli 4076 € (28,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2022 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2022 lõpus oli bilansimaht 75 256 € ja omakapital 66 393 € (88,2% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 3 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2022) esitati 29.11.2023. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.