Sääse talu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 18 416 € | 2 | 1305 € |
| 2026 II kv | 31 397 € | 1 | 1208 € |
| 2026 I kv | 49 289 € | 1 | 1218 € |
| 2025 IV kv | 15 906 € | 1 | 1239 € |
| 2025 III kv | 26 830 € | 1 | 1473 € |
| 2025 II kv | 16 980 € | 1 | 1239 € |
| 2025 I kv | 47 721 € | 1 | 1233 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 2340 | 403 | 18 744 | 11 550 | 15 049 | 25 559 | 33 457 |
| Põhivara kokku | 20 527 | 20 899 | 34 549 | 59 431 | 244 613 | 267 726 | 250 039 |
| Vara kokku | 22 867 | 21 302 | 53 293 | 70 981 | 259 662 | 293 285 | 283 496 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | — | 583 | 2800 | 1531 | 46 866 | 46 303 | 28 549 |
| Pikaajalised kohustised | 3264 | 6417 | 1633 | 0 | 124 243 | 153 871 | 148 055 |
| Kohustised kokku | 3264 | 7000 | 4433 | 1531 | 171 109 | 200 174 | 176 604 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 15 377 | 18 061 | 14 302 | 48 860 | 66 950 | 88 553 | 93 111 |
| Aruandeaasta kasum | 18 061 | −3759 | 34 558 | 18 090 | 21 603 | 4558 | 13 781 |
| Reservid ja muu omakapital | −16 335 | −2500 | −2500 | — | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 19 603 | 14 302 | 48 860 | 69 450 | 88 553 | 93 111 | 106 892 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 49 362 | 45 266 | 90 851 | 84 731 | 111 286 | 86 232 | 107 827 |
| Ärikasum | 18 061 | −3759 | 34 558 | 18 090 | 21 603 | 4558 | 13 781 |
| EBITDA | 20 329 | −1491 | 36 976 | 20 108 | 31 421 | 22 245 | 31 468 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 061 | −3759 | 34 558 | 18 090 | 21 603 | 4558 | 13 781 |
| Aruande aasta kasum | 18 061 | −3759 | 34 558 | 18 090 | 21 603 | 4558 | 13 781 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 6356 | 15 889 | 16 049 | 15 253 | 15 788 |
| Põhivara kulum | 2268 | 2268 | 2418 | 2018 | 9818 | 17 687 | 17 687 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 1542 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 3313 € väärtuses, 1 hankijalt (14.12.2023–14.12.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kuusalu valla teede talihoolde teostamine · Hirvli, Sigula, Mustametsa, Vahastu, Liiapeksi. | Kuusalu Vallavalitsus | 666 € | 14.12.2023 |
| Kuusalu valla teede talihoolde teostamine · Vihasoo, Tammispea ja Loksa | Kuusalu Vallavalitsus | 581 € | 14.12.2023 |
| Kuusalu valla teede talihoolde teostamine · Kalme, Kõnnu, Kemba ja Suru | Kuusalu Vallavalitsus | 709 € | 14.12.2023 |
| Kuusalu valla teede talihoolde teostamine · Nõmmeveski , Joaveski küla ning Valgejõe küla Valgejõest idapoolne osa | Kuusalu Vallavalitsus | 559 € | 14.12.2023 |
| Kuusalu valla teede talihoolde teostamine · Kosu, Aru, Kursi, Rehatse ja Ilmastalu | Kuusalu Vallavalitsus | 799 € | 14.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Sääse talu OÜ
Ülevaade
Sääse talu OÜ (registrikood 12775746) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Sigula küla, Kuusalu vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala segapõllumajandus (EMTAK 01501). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101764782).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 107 827 €, mis on 25,0% rohkem kui aasta varem (86 232 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 13 781 € (12,8% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 107 827 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 283 496 € ja omakapital 106 892 € (37,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 18 416 €, mis on 31,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1305 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 580 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 06.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.