Greening OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 42 389 € | 1 | 3354 € |
| 2026 II kv | 57 028 € | 1 | 3359 € |
| 2026 I kv | 32 388 € | 1 | 3633 € |
| 2025 IV kv | 74 000 € | 1 | 4977 € |
| 2025 III kv | 13 370 € | 1 | 2639 € |
| 2025 II kv | 76 237 € | 1 | 2824 € |
| 2025 I kv | 29 657 € | 1 | 3739 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 10 112 € (9% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 108 375 | 122 035 | 123 818 | 97 207 | 96 950 | 76 303 | 80 881 |
| Põhivara kokku | 57 416 | 80 994 | 86 383 | 125 194 | 96 457 | 156 148 | 122 905 |
| Vara kokku | 165 791 | 203 029 | 210 201 | 222 401 | 193 407 | 232 451 | 203 786 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 14 891 | 27 602 | 28 276 | 34 618 | 23 753 | 30 084 | 41 584 |
| Pikaajalised kohustised | 36 577 | 39 067 | 49 051 | 42 815 | 39 114 | 88 455 | 66 646 |
| Kohustised kokku | 51 468 | 66 669 | 77 327 | 77 433 | 62 867 | 118 539 | 108 230 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 79 721 | 103 873 | 126 696 | 124 284 | 129 971 | 106 344 | 101 050 |
| Aruandeaasta kasum | 31 852 | 29 737 | 3428 | 17 934 | −2181 | 4818 | −8244 |
| Reservid ja muu omakapital | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 114 323 | 136 360 | 132 874 | 144 968 | 130 540 | 113 912 | 95 556 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 154 134 | 211 047 | 195 763 | 183 205 | 176 802 | 185 332 | 165 078 |
| Ärikasum | 33 275 | 32 003 | 7367 | 20 573 | 1750 | 11 721 | −688 |
| EBITDA | 45 218 | 53 708 | 34 617 | 31 972 | 24 775 | 36 283 | 24 151 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 31 852 | 29 737 | 4941 | 17 934 | −2181 | 4818 | −8244 |
| Aruande aasta kasum | 31 852 | 29 737 | 3428 | 17 934 | −2181 | 4818 | −8244 |
| Tööjõukulud | 34 794 | 31 627 | 42 901 | 36 827 | 34 794 | 40 547 | 37 725 |
| Põhivara kulum | 11 943 | 21 705 | 27 250 | 11 399 | 23 025 | 24 562 | 24 839 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 7700 | 6914 | 5840 | 12 247 | 21 446 | 10 112 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
16 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 508 631 € väärtuses, 10 hankijalt (29.09.2023–27.05.2026). Lisaks 6 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Greening OÜ
Ülevaade
Greening OÜ (registrikood 12795950) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Kohila alev, Kohila vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101979153).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 165 078 €, mis on 10,9% vähem kui aasta varem (185 332 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,1% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 8244 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 82 539 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 203 786 € ja omakapital 95 556 € (46,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 42 389 €, mis on 217% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3354 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2120 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.