Sunflare OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 3157 | 2982 | 3547 | 3078 | 3300 | 3402 | 3856 |
| Põhivara kokku | 227 | 320 | 174 | 107 | 428 | 308 | 226 |
| Vara kokku | 3384 | 3302 | 3721 | 3185 | 3728 | 3710 | 4082 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 716 | 689 | 1299 | 914 | 765 | 546 | 813 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 716 | 689 | 1299 | 914 | 765 | 546 | 813 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 279 | 168 | 34 | −78 | −229 | 463 | 664 |
| Aruandeaasta kasum | −111 | −55 | −112 | −151 | 692 | 201 | 105 |
| Omakapital kokku | 2668 | 2613 | 2422 | 2271 | 2963 | 3164 | 3269 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 6410 | 5940 | 5920 | 7190 | 7480 | 7040 | 6600 |
| Ärikasum | −105 | −55 | −112 | −151 | 692 | 201 | 105 |
| EBITDA | 43 | 121 | −45 | −84 | 779 | 322 | 187 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −111 | −55 | −112 | −151 | 692 | 201 | 105 |
| Aruande aasta kasum | −111 | −55 | −112 | −151 | 692 | 201 | 105 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 148 | 176 | 67 | 67 | 87 | 121 | 82 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Sunflare OÜ
Ülevaade
Sunflare OÜ (registrikood 12798894) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 6600 €, mis on 6,3% vähem kui aasta varem (7040 €). Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 105 € (1,6% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 4082 € ja omakapital 3269 € (80,1% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 23.06.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.