OÜ Koovita taluRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 31 594 € | 2 | 2750 € |
| 2026 II kv | 19 691 € | 2 | 2085 € |
| 2026 I kv | 39 324 € | 2 | 2321 € |
| 2025 IV kv | 68 371 € | 2 | 2649 € |
| 2025 III kv | 5465 € | 2 | 2649 € |
| 2025 II kv | 23 014 € | 2 | 2649 € |
| 2025 I kv | 21 702 € | 2 | 2627 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 35 735 | 39 216 | 24 888 | 30 410 | 41 794 | 44 392 | 51 359 |
| Põhivara kokku | 46 377 | 42 225 | 56 488 | 107 825 | 119 397 | 76 397 | 144 398 |
| Vara kokku | 82 112 | 81 441 | 81 376 | 138 235 | 161 191 | 120 789 | 195 757 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 6176 | 1247 | 3582 | 10 208 | 39 932 | 26 811 | 43 118 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 25 360 | 17 575 | 9586 | 82 562 |
| Kohustised kokku | 6176 | 1247 | 3582 | 35 568 | 57 507 | 36 397 | 125 680 |
| Osakapital | 5000 | 5000 | 5000 | 5000 | 5000 | 5000 | 5000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 35 633 | 67 436 | 66 694 | 69 294 | 85 051 | 95 183 | 75 892 |
| Aruandeaasta kasum | 31 803 | 4258 | 2600 | 24 873 | 10 133 | −19 291 | −14 315 |
| Reservid ja muu omakapital | 3500 | 3500 | 3500 | 3500 | 3500 | 3500 | 3500 |
| Omakapital kokku | 75 936 | 80 194 | 77 794 | 102 667 | 103 684 | 84 392 | 70 077 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 96 054 | 91 475 | 170 524 | 168 110 | 144 564 | 100 487 | 107 467 |
| Ärikasum | 32 107 | 4238 | 79 652 | 26 306 | 15 233 | −15 489 | −9301 |
| EBITDA | 50 524 | 22 944 | 88 090 | 43 932 | 37 240 | 3386 | 10 698 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 31 803 | 4258 | 3850 | 24 873 | 12 267 | −19 291 | −14 315 |
| Aruande aasta kasum | 31 803 | 4258 | 2600 | 24 873 | 10 133 | −19 291 | −14 315 |
| Tööjõukulud | 9812 | 9634 | 17 824 | 22 478 | 25 690 | 28 901 | 30 440 |
| Põhivara kulum | 18 417 | 18 706 | 8438 | 17 626 | 22 007 | 18 875 | 19 999 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 5000 | 0 | 9116 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 41 000 € väärtuses, 1 hankijalt (13.10.2025–13.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lumetõrje Põhja-Sakala valla teedel 2025-2028 · Piirkond 13 | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 41 000 € | 13.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Koovita talu
Ülevaade
OÜ Koovita talu (registrikood 12813518) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Paenasti küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101779007).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 107 467 €, mis on 6,9% rohkem kui aasta varem (100 487 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,9% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 14 315 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 53 734 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 195 757 € ja omakapital 70 077 € (35,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 31 594 €, mis on 478% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2750 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 990 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 14.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.