Ice Cycle OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 24 131 € | 1 | 1201 € |
| 2026 II kv | 31 097 € | 1 | 2459 € |
| 2026 I kv | 197 716 € | 1 | 5644 € |
| 2025 IV kv | 139 028 € | 7 | 1143 € |
| 2025 III kv | 11 882 € | 1 | 1143 € |
| 2025 II kv | 37 403 € | 1 | 3389 € |
| 2025 I kv | 91 978 € | 1 | 8084 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 9119 | 41 125 | 30 316 | 78 584 | 130 258 | 114 562 | 175 555 |
| Põhivara kokku | 0 | 0 | 17 900 | 3602 | 83 181 | 85 064 | 58 758 |
| Vara kokku | 9119 | 41 125 | 48 216 | 82 186 | 213 439 | 199 626 | 234 313 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 3108 | 4449 | 7371 | 2024 | 58 712 | 33 239 | 20 369 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 11 061 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 3108 | 4449 | 7371 | 2024 | 69 773 | 33 239 | 20 369 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 30 665 | 36 676 | 38 345 | 77 662 | 136 166 | 163 887 |
| Aruandeaasta kasum | 3123 | 30 665 | 1669 | 39 317 | 63 504 | 27 721 | 47 557 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −27 154 | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 6011 | 36 676 | 40 845 | 80 162 | 143 666 | 166 387 | 213 944 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 22 763 | 78 747 | 42 981 | 119 595 | 286 692 | 200 319 | 277 999 |
| Ärikasum | 3123 | 30 661 | 1666 | 39 313 | 64 354 | 29 818 | 47 846 |
| EBITDA | 3123 | 30 661 | 1666 | 39 313 | 77 708 | 56 161 | 77 649 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3123 | 30 665 | 1669 | 39 317 | 63 504 | 28 971 | 47 557 |
| Aruande aasta kasum | 3123 | 30 665 | 1669 | 39 317 | 63 504 | 27 721 | 47 557 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 941 | 21 316 | 43 215 | 35 951 |
| Põhivara kulum | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 354 | 26 343 | 29 803 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 | 5000 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 416 000 € väärtuses, 2 hankijalt (14.11.2023–08.07.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lähte jääväljaku külmakompressor (kordushange) | Tartu Vallavalitsus | 131 000 € | 08.07.2025 |
| Mobiilse väliuisuväljaku rajamine külmutustehnoloogiaga ja uisuväljaku teenuse osutamine | Viimsi Vallavalitsus | 215 000 € | 10.10.2024 |
| Mobiilse väliuisuväljaku rajamine külmutustehnoloogiaga ja uisuväljaku teenuse osutamine | Viimsi Vallavalitsus | 70 000 € | 14.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Ice Cycle OÜ
Ülevaade
Ice Cycle OÜ (registrikood 12830631) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala spordiehitiste käitus (EMTAK 93111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101876670).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 277 999 €, mis on 38,8% rohkem kui aasta varem (200 319 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 51,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 47 557 € (17,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 139 000 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 234 313 € ja omakapital 213 944 € (91,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 24 131 €, mis on 103% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1201 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.