INV Investeeringute Juhtimise OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 I kv | — | — | 0 € |
| 2025 IV kv | — | — | 0 € |
| 2025 I kv | — | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 766 | 4656 | 10 584 | 48 076 | 24 149 | 57 111 | 62 559 |
| Põhivara kokku | 109 844 | 108 194 | 106 544 | 104 894 | 103 244 | 397 581 | 423 299 |
| Vara kokku | 110 610 | 112 850 | 117 128 | 152 970 | 127 393 | 454 692 | 485 858 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 124 | 14 | 155 | 31 322 | 701 | 49 670 | 58 529 |
| Pikaajalised kohustised | 1700 | 0 | — | — | — | 280 000 | 305 000 |
| Kohustised kokku | 1824 | 14 | 155 | 31 322 | 701 | 329 670 | 363 529 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 94 091 | 94 091 | 98 836 | 102 972 | 107 680 | 112 693 | 71 022 |
| Aruandeaasta kasum | 930 | 4050 | 4136 | 4676 | 5012 | −1671 | −2693 |
| Reservid ja muu omakapital | 11 209 | 12 139 | 11 445 | 11 444 | 11 444 | 11 444 | 51 444 |
| Omakapital kokku | 108 786 | 112 836 | 116 973 | 121 648 | 126 692 | 125 022 | 122 329 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 3600 | 6850 | 6600 | 7300 | 7200 | 6600 | 11 650 |
| Ärikasum | 1130 | 4050 | 3886 | 3264 | 3412 | −322 | 1630 |
| EBITDA | 2780 | 5700 | 5536 | 4914 | 5062 | 1328 | 7912 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 930 | 4050 | 4136 | 4676 | 5012 | −1671 | −2693 |
| Aruande aasta kasum | 930 | 4050 | 4136 | 4676 | 5012 | −1671 | −2693 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 1650 | 1650 | 1650 | 1650 | 1650 | 1650 | 6282 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Kokkuvõte: INV Investeeringute Juhtimise OÜ
Ülevaade
INV Investeeringute Juhtimise OÜ (registrikood 12831870) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Muratsi küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 11 650 €, mis on 76,5% rohkem kui aasta varem (6600 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 21,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 2693 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 485 858 € ja omakapital 122 329 € (25,2% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 10.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 I kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.