Kindlustustööde OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 74 636 € | 2 | 2790 € |
| 2026 II kv | 55 147 € | 1 | 3810 € |
| 2026 I kv | 72 628 € | 2 | 5743 € |
| 2025 IV kv | 152 035 € | 3 | 6178 € |
| 2025 III kv | 154 429 € | 5 | 6967 € |
| 2025 II kv | 133 196 € | 5 | 6967 € |
| 2025 I kv | 120 895 € | 5 | 6280 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 133 392 | 71 045 | 23 855 | 20 708 | 77 467 | 189 656 |
| Põhivara kokku | 5997 | 13 874 | 1992 | 927 | 402 | 294 |
| Vara kokku | 139 389 | 84 919 | 25 847 | 21 635 | 77 869 | 189 950 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 94 352 | 41 264 | 9751 | 13 428 | 32 536 | 85 714 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 94 352 | 41 264 | 9751 | 13 428 | 32 536 | 85 714 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1891 | 42 537 | 27 755 | 13 596 | 5458 | 42 582 |
| Aruandeaasta kasum | 40 646 | −1382 | −14 159 | −7889 | 37 125 | 58 904 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | — | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 45 037 | 43 655 | 16 096 | 8207 | 45 333 | 104 236 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 507 211 | 394 366 | 217 740 | 156 281 | 242 434 | 448 840 |
| Ärikasum | 45 641 | −1385 | −11 148 | −7889 | 37 125 | 58 529 |
| EBITDA | 47 086 | 538 | −9606 | −6824 | 37 651 | 58 636 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 45 646 | −1382 | −11 147 | −7889 | 37 125 | 58 904 |
| Aruande aasta kasum | 40 646 | −1382 | −14 159 | −7889 | 37 125 | 58 904 |
| Tööjõukulud | 36 867 | 33 209 | 30 599 | 33 786 | 58 682 | 45 719 |
| Põhivara kulum | 1445 | 1923 | 1542 | 1065 | 526 | 107 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 13 400 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 37 914 € väärtuses, 2 hankijalt (03.06.2024–17.04.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tartu linna omandis oleva kinnisvara ehitus- ja remonttööde raamhange · Hoonete remondi- ja ehitustööd | Tartu Linnavalitsus | kuni 15 000 000 € | 17.04.2026 |
| Sillaotsa Kooli sööklaruumi laiendamise projekteerimine ja ehitus | Kastre Vallavalitsus | 36 474 € | 01.07.2024 |
| Võnnu kultuurimaja kanalisatsioonisüsteemi remonttööd | Kastre Vallavalitsus | 1440 € | 03.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Kindlustustööde OÜ
Ülevaade
Kindlustustööde OÜ (registrikood 12835520) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101804927).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 448 840 €, mis on 85,1% rohkem kui aasta varem (242 434 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu vähenenud keskmiselt 2,4% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 58 904 € (13,1% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 149 613 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 189 950 € ja omakapital 104 236 € (54,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 74 636 €, mis on 51,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2790 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1000 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 30.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.