Eysysla Yard OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2022Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 3 | — |
| 2026 II kv | — | 3 | — |
| 2026 I kv | — | 3 | — |
| 2025 IV kv | — | 3 | — |
| 2025 III kv | — | 3 | — |
| 2025 II kv | — | 3 | — |
| 2025 I kv | — | 3 | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 77 549 | 63 204 | 116 797 | 71 656 |
| Põhivara kokku | 39 560 | 26 330 | 16 022 | 6828 |
| Vara kokku | 117 109 | 89 534 | 132 819 | 78 484 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 52 482 | 73 030 | 158 362 | 124 919 |
| Pikaajalised kohustised | 306 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 52 788 | 73 030 | 158 362 | 124 919 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 57 669 | 61 821 | 14 004 | −28 043 |
| Aruandeaasta kasum | 4152 | −47 817 | −42 047 | −20 892 |
| Omakapital kokku | 64 321 | 16 504 | −25 543 | −46 435 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 353 764 | 489 342 | 464 385 | 264 885 |
| Ärikasum | 5448 | −45 749 | −41 710 | −14 366 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4152 | −47 817 | −42 047 | −20 892 |
| Aruande aasta kasum | 4152 | −47 817 | −42 047 | −20 892 |
| Tööjõukulud | 94 876 | 54 793 | 86 286 | 89 200 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Eysysla Yard OÜ
Ülevaade
Eysysla Yard OÜ (registrikood 12854612) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Asuküla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus (EMTAK 30121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101796417).
Majandustulemused
Majandusaastal 2022 oli müügitulu 264 885 €, mis on 43,0% vähem kui aasta varem (464 385 €). Aastatel 2019–2022 on müügitulu vähenenud keskmiselt 9,2% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2022) seas. Majandusaasta 2022 lõppes kahjumiga 20 892 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2022 oli töötajaid 5. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 52 977 €. Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1110 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (33,4%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 3 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma. Omakapital oli majandusaasta 2022 lõpus negatiivne (−46 435 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2022) esitati 30.06.2023. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.