Hantel OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 8794 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 20 975 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 17 384 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 21 687 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 60 702 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 104 630 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 68 377 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 65 766 | 167 163 | 99 922 | 73 982 | 76 847 | 95 507 | 130 229 |
| Põhivara kokku | 9262 | 7312 | 5362 | 3412 | 1462 | 0 | 1667 |
| Vara kokku | 75 028 | 174 475 | 105 284 | 77 394 | 78 309 | 95 507 | 131 896 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 11 802 | 51 919 | 11 804 | 2432 | 8691 | 16 394 | 53 051 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 11 802 | 51 919 | 11 804 | 2432 | 8691 | 16 394 | 53 051 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 49 611 | 60 476 | 119 806 | 90 730 | 72 212 | 66 868 | 76 363 |
| Aruandeaasta kasum | 10 865 | 59 330 | −29 076 | −18 518 | −5344 | 9495 | −268 |
| Reservid ja muu omakapital | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 63 226 | 122 556 | 93 480 | 74 962 | 69 618 | 79 113 | 78 845 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 237 824 | 311 680 | 219 823 | 181 556 | 48 261 | 99 613 | 255 423 |
| Ärikasum | 11 064 | 59 463 | −28 967 | −18 516 | −5345 | 9495 | −268 |
| EBITDA | 13 014 | 61 413 | −27 017 | −16 566 | −3395 | 10 957 | −48 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 865 | 59 330 | −29 076 | −18 518 | −5344 | 9495 | −268 |
| Aruande aasta kasum | 10 865 | 59 330 | −29 076 | −18 518 | −5344 | 9495 | −268 |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | — | — | — |
| Põhivara kulum | 1950 | 1950 | 1950 | 1950 | 1950 | 1462 | 220 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 104 400 € väärtuses, 2 hankijalt (19.04.2024–16.02.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| HC Pro Kohtla-Järve Fitnesskeskuse jooksulintide ja rull-massaaži seadmete soetamine | HC Pro AS | 79 700 € | 16.02.2025 |
| Sisejõusaali seadmete ostmine ja paigaldamine | Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet | 24 700 € | 19.04.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Hantel OÜ
Ülevaade
Hantel OÜ (registrikood 12959713) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõmme küla, Haapsalu linn, Lääne maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101865429).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 255 423 €, mis on 156% rohkem kui aasta varem (99 613 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,2% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 268 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 131 896 € ja omakapital 78 845 € (59,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 8794 €, mis on 85,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.