Novot OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2120 € | 2 | 519 € |
| 2026 II kv | 5845 € | 2 | 778 € |
| 2026 I kv | 1600 € | 2 | 1037 € |
| 2025 IV kv | 3216 € | 2 | 1037 € |
| 2025 III kv | 980 € | 2 | 1037 € |
| 2025 II kv | 11 510 € | 2 | 1037 € |
| 2025 I kv | 5600 € | 2 | 1723 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 60 877 | 73 448 | 64 229 | 55 763 | 66 960 |
| Põhivara kokku | 53 | 55 | 23 805 | 37 143 | 39 722 |
| Vara kokku | 60 930 | 73 503 | 88 034 | 92 906 | 106 682 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 17 613 | 10 015 | −47 935 | −128 898 | −179 778 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | — | 1000 | 1000 |
| Kohustised kokku | 17 613 | 10 015 | −47 935 | −127 898 | −178 778 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 13 179 | 32 534 | 83 038 | 109 957 | 188 015 |
| Aruandeaasta kasum | 23 386 | 20 170 | 35 058 | 84 523 | 64 656 |
| Reservid ja muu omakapital | 4252 | 8284 | 15 373 | 23 824 | 30 289 |
| Omakapital kokku | 43 317 | 63 488 | 135 969 | 220 804 | 285 460 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 60 806 | 60 848 | 88 804 | 167 164 | 110 652 |
| Ärikasum | 25 881 | 20 169 | 35 057 | 84 523 | 64 653 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 881 | 20 170 | 35 058 | 84 523 | 64 656 |
| Aruande aasta kasum | 23 386 | 20 170 | 35 058 | 84 523 | 64 656 |
| Tööjõukulud | 11 966 | 12 845 | 11 774 | 12 204 | 19 074 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
- Korraldus maksudeklaratsiooni esitamiseks · 08.10.2026
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (01.07.2026–01.07.2026). Lisaks 9 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Mentorteenus · Toote- ja teenusedisain | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 3600 € | 01.07.2026 |
| Mentorteenus · Tarkvaraarendus | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 1200 € | 01.07.2026 |
| Mentorteenus · Kõrgtehnoloogia/süvatehnoloogia | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 2285 € | 01.07.2026 |
| Mentorteenus · Kaitsevaldkond/Kaksik-lahendused | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 6588 € | 01.07.2026 |
| Mentorteenus · Investeeringud | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 4000 € | 01.07.2026 |
| Mentorteenus · Eksport - valmidus | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 4000 € | 01.07.2026 |
| Mentorteenus · Eksport – erinevad sihtturud | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 5600 € | 01.07.2026 |
| Mentorteenus · Autonoomsed süsteemid | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 1600 € | 01.07.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Novot OÜ
Ülevaade
Novot OÜ (registrikood 12972197) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102000063).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 110 652 €, mis on 33,8% vähem kui aasta varem (167 164 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 16,1% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 64 656 € (58,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 110 652 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 106 682 € ja omakapital 285 460 € (268% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2120 €, mis on 116% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 519 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 360 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 19.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.