Eastconsult OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 158 572 € | 4 | 13 998 € |
| 2026 II kv | 165 863 € | 3 | 11 699 € |
| 2026 I kv | 143 977 € | 2 | 10 574 € |
| 2025 IV kv | 90 624 € | 2 | 10 469 € |
| 2025 III kv | 36 413 € | 2 | 11 011 € |
| 2025 II kv | 33 272 € | 2 | 11 245 € |
| 2025 I kv | 137 447 € | 2 | 9056 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 90 504 | 88 541 | 113 818 | 128 529 | 132 150 | 188 818 | 289 597 |
| Põhivara kokku | 28 414 | 38 426 | 53 103 | 54 986 | 51 698 | 42 130 | 34 838 |
| Vara kokku | 118 918 | 126 967 | 166 921 | 183 515 | 183 848 | 230 948 | 324 435 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 12 536 | 6860 | 29 344 | 28 961 | 26 880 | 33 632 | 38 398 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 12 536 | 6860 | 29 344 | 28 961 | 26 880 | 33 632 | 38 398 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 57 624 | 103 882 | 107 607 | 125 077 | 152 054 | 154 468 | 194 816 |
| Aruandeaasta kasum | 46 258 | 13 725 | 27 470 | 26 977 | 2414 | 40 348 | 88 721 |
| Omakapital kokku | 106 382 | 120 107 | 137 577 | 154 554 | 156 968 | 197 316 | 286 037 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 82 971 | 85 846 | 122 803 | 164 782 | 132 062 | 201 457 | 258 074 |
| Ärikasum | 46 257 | 13 724 | 29 968 | 29 477 | 2410 | 40 342 | 88 719 |
| EBITDA | 50 768 | 23 295 | 38 893 | 42 118 | 17 776 | 57 090 | 101 912 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 46 258 | 13 725 | 29 970 | 29 477 | 2414 | 40 348 | 88 721 |
| Aruande aasta kasum | 46 258 | 13 725 | 27 470 | 26 977 | 2414 | 40 348 | 88 721 |
| Tööjõukulud | — | — | 27 121 | 43 963 | 50 802 | 66 417 | 98 021 |
| Põhivara kulum | 4511 | 9571 | 8925 | 12 641 | 15 366 | 16 748 | 13 193 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 10 000 | 10 000 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
35 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 2 198 387 € väärtuses, 19 hankijalt (06.12.2023–14.08.2026). Lisaks 4 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Eastconsult OÜ
Ülevaade
Eastconsult OÜ (registrikood 12972814) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Aa küla, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (EMTAK 7112). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101900164).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 258 074 €, mis on 28,1% rohkem kui aasta varem (201 457 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 20,8% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 88 721 € (34,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 129 037 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 324 435 € ja omakapital 286 037 € (88,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 158 572 €, mis on 335% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 13 998 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2200 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 22.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.