Noontide OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 18 429 € | 1 | 169 € |
| 2026 II kv | 23 722 € | 1 | 169 € |
| 2026 I kv | 8374 € | 1 | 169 € |
| 2025 IV kv | 25 325 € | 1 | 169 € |
| 2025 III kv | 20 254 € | 1 | 169 € |
| 2025 II kv | 18 655 € | 1 | 169 € |
| 2025 I kv | 9144 € | 1 | 161 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 23 699 € (59% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 23 573 | 30 038 | 37 585 | 54 215 | 50 006 | 44 929 | 60 380 |
| Põhivara kokku | 1201 | 11 781 | 8555 | 5400 | 3648 | 816 | 583 |
| Vara kokku | 24 774 | 41 819 | 46 140 | 59 615 | 53 654 | 45 745 | 60 963 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 6664 | 2577 | 3757 | 3461 | 3500 | 2975 | 1079 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 6664 | 2577 | 3757 | 3461 | 3500 | 2975 | 1079 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 7218 | 18 110 | 39 242 | 39 883 | 47 654 | 42 514 | 16 571 |
| Aruandeaasta kasum | 10 892 | 21 132 | 640 | 13 771 | 0 | −2244 | 40 813 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 18 110 | 39 242 | 42 383 | 56 154 | 50 154 | 42 770 | 59 884 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 35 452 | 70 518 | 24 805 | 49 724 | 31 191 | 15 790 | 70 338 |
| Ärikasum | 10 892 | 21 132 | 640 | 13 767 | 1500 | −1192 | 46 432 |
| EBITDA | 11 104 | 24 109 | 3865 | 16 922 | 4418 | 1639 | 46 665 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 892 | 21 132 | 640 | 13 771 | 1500 | −1133 | 47 498 |
| Aruande aasta kasum | 10 892 | 21 132 | 640 | 13 771 | 0 | −2244 | 40 813 |
| Tööjõukulud | 20 994 | 39 491 | 6072 | 2429 | 7183 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 212 | 2977 | 3225 | 3155 | 2918 | 2831 | 233 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 6000 | 5140 | 23 699 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Noontide OÜ
Ülevaade
Noontide OÜ (registrikood 12989045) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102307261).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 70 338 €, mis on 345% rohkem kui aasta varem (15 790 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 12,1% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 40 813 € (58,0% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 70 338 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 60 963 € ja omakapital 59 884 € (98,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 18 429 €, mis on 9,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 169 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 310 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 24.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.