Bauel Grupp OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3725 € | 6 | 1220 € |
| 2026 II kv | 2374 € | 6 | 877 € |
| 2026 I kv | 0 € | 4 | 190 € |
| 2025 IV kv | 0 € | 2 | — |
| 2025 III kv | 2200 € | 2 | 0 € |
| 2025 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 0 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 15 909 | 7863 | 10 545 | 13 942 | 20 585 | 1398 | 3271 |
| Põhivara kokku | 93 293 | 95 233 | 99 592 | 83 555 | 70 807 | 65 000 | 65 480 |
| Vara kokku | 109 202 | 103 096 | 110 137 | 97 497 | 91 392 | 66 398 | 68 751 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 26 700 | 25 606 | 39 894 | 9116 | 8914 | 516 | 8960 |
| Pikaajalised kohustised | 51 958 | 41 855 | 28 088 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 78 658 | 67 461 | 67 982 | 9116 | 8914 | 516 | 8960 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 13 516 | 21 794 | 32 885 | 39 405 | 85 631 | 79 006 | 63 132 |
| Aruandeaasta kasum | 14 528 | 11 091 | 6520 | 46 226 | −5903 | −15 874 | −6091 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 30 544 | 35 635 | 42 155 | 88 381 | 82 478 | 65 882 | 59 791 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 152 659 | 82 128 | 97 574 | 102 166 | 114 131 | 0 | 8895 |
| Ärikasum | 16 940 | 13 137 | 8083 | 46 790 | −5903 | −15 874 | −6091 |
| EBITDA | 34 488 | 30 920 | 25 374 | 59 277 | 6844 | −9374 | 409 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 14 528 | 11 091 | 6520 | 46 226 | −5903 | −15 874 | −6091 |
| Aruande aasta kasum | 14 528 | 11 091 | 6520 | 46 226 | −5903 | −15 874 | −6091 |
| Tööjõukulud | 18 722 | 15 350 | 19 884 | 13 810 | 20 363 | 4307 | 208 |
| Põhivara kulum | 17 548 | 17 783 | 17 291 | 12 487 | 12 747 | 6500 | 6500 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 6000 | 0 | 0 | 0 | 722 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 24 000 € väärtuses, 1 hankijalt (23.04.2026–23.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Töötervishoiuteenuse tellimine Politsei- ja Piirivalveametile · Osa VI - Saaremaa | Politsei- ja Piirivalveamet | 24 000 € | 23.04.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Bauel Grupp OÜ
Ülevaade
Bauel Grupp OÜ (registrikood 14010500) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala eriarstiabi (EMTAK 86221). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101860314).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 8895 €. Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 37,7% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 6091 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 8895 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 68 751 € ja omakapital 59 791 € (87,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 3725 €, mis on 69,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 6. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1220 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 330 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.