Karii OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 17 765 € | 1 | 742 € |
| 2026 II kv | 14 065 € | 1 | 621 € |
| 2026 I kv | 13 765 € | 1 | 919 € |
| 2025 IV kv | 15 621 € | 1 | 2305 € |
| 2025 III kv | 16 536 € | 2 | 3128 € |
| 2025 II kv | 16 625 € | 2 | 2173 € |
| 2025 I kv | 18 481 € | 2 | 3395 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 26 528 | 17 042 | 18 662 | 27 624 | 32 488 | 27 656 | 25 965 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 26 528 | 17 042 | 18 662 | 27 624 | 32 488 | 27 656 | 25 965 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5641 | 3424 | 477 | 1680 | 16 162 | 14 775 | 11 861 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 5641 | 3424 | 477 | 1680 | 16 162 | 14 775 | 11 861 |
| Osakapital | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 12 440 | 18 367 | −7257 | — | 23 436 | 13 818 | 10 373 |
| Aruandeaasta kasum | 5939 | −7257 | 4567 | 16 759 | −9618 | −3445 | 1223 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | 18 367 | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 20 887 | 13 618 | 18 185 | 25 944 | 16 326 | 12 881 | 14 104 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 9711 | 8182 | 9620 | 50 604 | 119 098 | 144 918 | 44 362 |
| Ärikasum | 5962 | −7257 | 4567 | 16 759 | −9618 | −3445 | 1223 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5939 | −7257 | 4567 | 16 759 | −9618 | −3445 | 1223 |
| Aruande aasta kasum | 5939 | −7257 | 4567 | 16 759 | −9618 | −3445 | 1223 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 499 | 75 268 | 25 731 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (07.08.2024–07.08.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Mentorteenused 2024-2025 inkubatsioonis osalevatele ettevõtetele · Jaekaubandus | Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid | kuni 825 € | 07.08.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Karii OÜ
Ülevaade
Karii OÜ (registrikood 14022181) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102046027).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 44 362 €, mis on 69,4% vähem kui aasta varem (144 918 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 28,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1223 € (2,8% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 22 181 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 25 965 € ja omakapital 14 104 € (54,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 17 765 €, mis on 7,4% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 742 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 630 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.