Liinemõisa OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 85 265 € | 1 | 1293 € |
| 2026 II kv | 36 061 € | 1 | 1096 € |
| 2026 I kv | 115 801 € | 1 | 5003 € |
| 2025 IV kv | 119 541 € | 1 | 1126 € |
| 2025 III kv | 32 584 € | 1 | 1324 € |
| 2025 II kv | 8939 € | 1 | 1126 € |
| 2025 I kv | 0 € | 1 | 375 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 117 334 | 159 100 | 118 609 | 222 183 | 108 700 | 81 693 | 169 706 |
| Põhivara kokku | 164 475 | 298 992 | 428 637 | 546 773 | 578 372 | 546 811 | 516 737 |
| Vara kokku | 281 809 | 458 092 | 547 246 | 768 956 | 687 072 | 628 504 | 686 443 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 111 410 | 97 643 | 108 954 | 120 864 | 241 010 | 90 667 | 166 149 |
| Pikaajalised kohustised | 38 208 | 175 716 | 219 474 | 305 235 | 316 653 | 523 635 | 497 380 |
| Kohustised kokku | 149 618 | 273 359 | 328 428 | 426 099 | 557 663 | 614 302 | 663 529 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 29 434 | 129 692 | 167 233 | 216 318 | 340 357 | 126 909 | 11 702 |
| Aruandeaasta kasum | 100 257 | 52 541 | 49 085 | 124 039 | −213 448 | −115 207 | 8712 |
| Omakapital kokku | 132 191 | 184 733 | 218 818 | 342 857 | 129 409 | 14 202 | 22 914 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 240 656 | 239 608 | 242 721 | 392 912 | 307 963 | 337 384 | 255 224 |
| Ärikasum | 105 770 | 57 885 | 61 523 | 137 136 | −183 771 | −63 563 | 44 741 |
| EBITDA | 120 285 | 77 619 | 94 624 | 183 493 | −130 893 | −9959 | 80 207 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 100 257 | 52 541 | 52 835 | 124 039 | −213 448 | −115 207 | 8712 |
| Aruande aasta kasum | 100 257 | 52 541 | 49 085 | 124 039 | −213 448 | −115 207 | 8712 |
| Tööjõukulud | 16 888 | 18 753 | 19 286 | 26 456 | 28 106 | 2358 | 11 855 |
| Põhivara kulum | 14 515 | 19 734 | 33 101 | 46 357 | 52 878 | 53 604 | 35 466 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 15 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 156 € väärtuses, 1 hankijalt (21.10.2024–16.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Väike-Maarja valla teedel lumetõrje 2025-2028 · Osa 5 - Piirkond nr 5 Äntu-Kaarma-Kärsa-Kurtna-Nadalama | Väike-Maarja Vallavalitsus | 78 € | 16.10.2025 |
| Väike-Maarja valla lumetõrjetööd 2024/2025 · Osa 5 - Piirkond nr 5 Äntu-Kaarma-Kärsa-Kurtna-Nadalama | Väike-Maarja Vallavalitsus | 78 € | 21.10.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Liinemõisa OÜ
Ülevaade
Liinemõisa OÜ (registrikood 14039750) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Pudivere küla, Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101873592).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 255 224 €, mis on 24,4% vähem kui aasta varem (337 384 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 8712 € (3,4% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 0). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 255 224 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 686 443 € ja omakapital 22 914 € (3,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 85 265 €, mis on 162% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1293 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 950 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 22.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.