Myma OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 65 023 € | 1 | 2654 € |
| 2026 II kv | 29 881 € | 1 | 2654 € |
| 2026 I kv | 32 592 € | 1 | 2654 € |
| 2025 IV kv | 22 813 € | 1 | 2654 € |
| 2025 III kv | 31 036 € | 1 | 4062 € |
| 2025 II kv | 28 112 € | 2 | 3399 € |
| 2025 I kv | 25 932 € | 2 | 2602 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 8000 € (21% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 11 548 | 3761 | 17 848 | 21 246 | 30 643 | 26 371 | 43 836 |
| Põhivara kokku | 1348 | 337 | 5052 | 8241 | 7171 | 19 169 | 17 003 |
| Vara kokku | 12 896 | 4098 | 22 900 | 29 487 | 37 814 | 45 540 | 60 839 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 2104 | 1295 | 8855 | 5364 | 5622 | 4196 | 7810 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 2104 | 1295 | 8855 | 5364 | 5622 | 4196 | 7810 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 9789 | 10 793 | 2803 | 14 045 | 18 123 | 26 192 | 30 844 |
| Aruandeaasta kasum | 1003 | −7990 | 11 242 | 10 078 | 14 069 | 12 652 | 19 685 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | — | — |
| Omakapital kokku | 10 792 | 2803 | 14 045 | 24 123 | 32 192 | 41 344 | 53 029 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 25 664 | 24 002 | 57 492 | 150 026 | 100 005 | 118 899 | 116 162 |
| Ärikasum | 1003 | −7990 | 11 242 | 10 076 | 15 569 | 14 066 | 21 931 |
| EBITDA | 2015 | −6979 | 11 767 | 11 562 | 17 979 | 16 823 | 26 145 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1003 | −7990 | 11 242 | 10 078 | 15 569 | 14 117 | 21 941 |
| Aruande aasta kasum | 1003 | −7990 | 11 242 | 10 078 | 14 069 | 12 652 | 19 685 |
| Tööjõukulud | 4692 | 3865 | 6124 | 22 376 | 24 247 | 28 146 | 31 379 |
| Põhivara kulum | 1012 | 1011 | 525 | 1486 | 2410 | 2757 | 4214 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 6000 | 3500 | 8000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (01.08.2024–01.08.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Jalakasurma nakatunud puude raie | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet | kuni 90 000 € | 01.08.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Myma OÜ
Ülevaade
Myma OÜ (registrikood 14066592) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Tammiste küla, Tori vald, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud ehituspaigaldustööd (EMTAK 43241). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101886343).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 116 162 €, mis on 2,3% vähem kui aasta varem (118 899 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 28,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 19 685 € (16,9% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 116 162 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 60 839 € ja omakapital 53 029 € (87,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 65 023 €, mis on 110% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2654 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1720 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.