Projektiagentuur OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 19 669 € | — | 1180 € |
| 2026 II kv | 9370 € | — | 122 € |
| 2026 I kv | 2179 € | — | 116 € |
| 2025 IV kv | 1231 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 6847 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 4577 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 4344 € | — | 73 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 6950 | 15 082 | 21 675 | 18 085 | 20 740 | 16 963 | 16 227 |
| Põhivara kokku | 13 059 | 11 224 | 964 | 1461 | 802 | 1501 | 774 |
| Vara kokku | 20 009 | 26 306 | 22 639 | 19 546 | 21 542 | 18 464 | 17 001 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 4211 | 5290 | 4278 | 6352 | 6497 | 7129 | 9074 |
| Pikaajalised kohustised | 4210 | 2264 | 0 | 1019 | 554 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 8421 | 7554 | 4278 | 7371 | 7051 | 7129 | 9074 |
| Osakapital | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 63 | 9080 | 16 244 | 15 853 | 9667 | 11 983 | 8827 |
| Aruandeaasta kasum | 9017 | 7165 | −391 | −6186 | 2316 | −3156 | −3408 |
| Omakapital kokku | 11 588 | 18 752 | 18 361 | 12 175 | 14 491 | 11 335 | 7927 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 26 486 | 50 201 | 66 179 | 48 804 | 37 641 | 23 433 | 17 767 |
| Ärikasum | 9322 | 7649 | −158 | −5973 | 2988 | −2593 | −2934 |
| EBITDA | 10 220 | 9484 | 1092 | −5445 | 3531 | −1923 | −2207 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9017 | 7165 | −391 | −6186 | 2316 | −3156 | −3408 |
| Aruande aasta kasum | 9017 | 7165 | −391 | −6186 | 2316 | −3156 | −3408 |
| Tööjõukulud | 2769 | 11 272 | 16 283 | 18 775 | 6367 | 3435 | 0 |
| Põhivara kulum | 898 | 1835 | 1250 | 528 | 543 | 670 | 727 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 18 800 € väärtuses, 2 hankijalt (08.07.2024–02.10.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Eesti.ai koolitajate tellimine (Riigikantselei) · Koolitusteenused koos ruumirendiga | Riigi Tugiteenuste Keskus | kuni 5 000 000 € | 02.10.2026 |
| Brändi ja turundusstrateegia loomine projektile “Läänemaa spordiobjektide võrgustiku ja liikumisharrastuse organisatsiooni terviklik väljaarendamine” · ühispakkumus | Lääne Maakonna Spordiliit Läänela | 18 800 € | 08.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Projektiagentuur OÜ
Ülevaade
Projektiagentuur OÜ (registrikood 14090283) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Rapla linn, Rapla vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102304109).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 17 767 €, mis on 24,2% vähem kui aasta varem (23 433 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 6,4% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 3408 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 17 001 € ja omakapital 7927 € (46,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 19 669 €, mis on 187% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1180 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.