OÜ MovereRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 13 275 € | 1 | 2230 € |
| 2026 II kv | 8851 € | 1 | 2601 € |
| 2026 I kv | 13 853 € | 1 | 3464 € |
| 2025 IV kv | 12 965 € | 1 | 1576 € |
| 2025 III kv | 15 984 € | 1 | 1858 € |
| 2025 II kv | 11 512 € | 1 | 3681 € |
| 2025 I kv | 14 115 € | 1 | 2368 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 9298 € (87% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 11 169 | 10 372 | 10 383 | 14 002 | 10 129 | 12 004 | 18 644 |
| Põhivara kokku | 3279 | 1859 | 1272 | 6408 | 6248 | 7213 | 7216 |
| Vara kokku | 14 448 | 12 231 | 11 655 | 20 410 | 16 377 | 19 217 | 25 860 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1309 | 2676 | 3965 | 4551 | 4327 | 6082 | 6534 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 1309 | 2676 | 3965 | 4551 | 4327 | 6082 | 6534 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 592 | 476 | 0 | 1338 | 6271 | 3351 | 1335 |
| Aruandeaasta kasum | 10 047 | 6578 | 5190 | 12 021 | 3278 | 7282 | 15 491 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | — | — | 2 | — |
| Omakapital kokku | 13 139 | 9555 | 7690 | 15 859 | 12 050 | 13 135 | 19 326 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 39 683 | 37 567 | 39 993 | 54 807 | 35 269 | 51 047 | 64 664 |
| Ärikasum | 10 847 | 8742 | 6330 | 12 607 | 4477 | 8351 | 18 129 |
| EBITDA | 12 267 | 10 162 | 7997 | 13 316 | 4747 | 8621 | 18 403 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 847 | 8742 | 6330 | 12 607 | 4477 | 8351 | 18 129 |
| Aruande aasta kasum | 10 047 | 6578 | 5190 | 12 021 | 3278 | 7282 | 15 491 |
| Tööjõukulud | 16 410 | 17 253 | 20 527 | 25 835 | 17 018 | 19 704 | 22 855 |
| Põhivara kulum | 1420 | 1420 | 1667 | 709 | 270 | 270 | 274 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 10 162 | 7054 | 3852 | 7087 | 6197 | 9298 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (24.01.2025–24.01.2025). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tallinna linna sotsiaalvaldkonna töötajate psühholoogilise nõustamise ja supervisiooni teenuse tellimine · Grupisupervisiooni teenus | Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet | kuni 257 000 € | 24.01.2025 |
| Tallinna linna sotsiaalvaldkonna töötajate psühholoogilise nõustamise ja supervisiooni teenuse tellimine · Individuaalse supervisiooni teenus | Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet | kuni 257 000 € | 24.01.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Movere
Ülevaade
OÜ Movere (registrikood 14133687) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102555084).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 64 664 €, mis on 26,7% rohkem kui aasta varem (51 047 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 8,5% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 15 491 € (24,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 64 664 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 25 860 € ja omakapital 19 326 € (74,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 13 275 €, mis on 16,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2230 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1480 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 13.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.