Kinet Holding OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 I kv | — | — | 0 € |
| 2025 IV kv | — | — | 0 € |
| 2025 I kv | — | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | — | 236 518 | 155 141 | 164 103 | 52 | 590 | 40 |
| Põhivara kokku | 478 431 | 414 875 | 515 517 | 496 923 | 717 591 | 710 338 | 291 047 |
| Vara kokku | 478 431 | 651 393 | 670 658 | 661 026 | 717 643 | 710 928 | 291 087 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | 66 366 | 60 581 | 56 193 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | — | — | 66 366 | 60 581 | 56 193 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | — | 172 962 | 192 227 | 182 595 | 172 846 | 171 916 |
| Aruandeaasta kasum | 0 | 172 962 | 19 265 | −9632 | −9749 | −930 | −415 453 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | 475 931 | 475 931 | 475 931 | 475 931 | 475 931 |
| Omakapital kokku | 478 431 | 651 393 | 670 658 | 661 026 | 651 277 | 650 347 | 234 894 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 10 075 |
| Ärikasum | 0 | −861 | −1126 | −1696 | −6857 | 2771 | 2322 |
| EBITDA | — | — | −308 | −525 | −4213 | 7541 | 6738 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0 | 172 962 | 19 265 | −9632 | −9749 | −930 | −415 453 |
| Aruande aasta kasum | 0 | 172 962 | 19 265 | −9632 | −9749 | −930 | −415 453 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | 818 | 1171 | 2644 | 4770 | 4416 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (03.07.2026–03.07.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Mentorteenus · Küberkaitse | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 4000 € | 03.07.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Kinet Holding OÜ
Ülevaade
Kinet Holding OÜ (registrikood 14168306) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Raasiku alevik, Raasiku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 10 075 €, mis on 0,8% rohkem kui aasta varem (10 000 €). See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 415 453 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 291 087 € ja omakapital 234 894 € (80,7% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 I kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.