House Group OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 177 093 € | 3 | 4497 € |
| 2026 II kv | 45 545 € | 3 | 5778 € |
| 2026 I kv | 55 584 € | 4 | 5476 € |
| 2025 IV kv | 26 274 € | 4 | 4717 € |
| 2025 III kv | 123 633 € | 3 | 4783 € |
| 2025 II kv | 7565 € | 3 | 4250 € |
| 2025 I kv | 19 761 € | 2 | 3893 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 78 359 | 122 583 | 105 499 | 175 928 | 277 948 | 250 005 | 260 275 |
| Põhivara kokku | 28 330 | 66 007 | 51 892 | 82 774 | 69 569 | 61 922 | 47 928 |
| Vara kokku | 106 689 | 188 590 | 157 391 | 258 702 | 347 517 | 311 927 | 308 203 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 26 616 | 41 027 | 27 513 | 67 020 | 42 532 | 23 032 | 18 684 |
| Pikaajalised kohustised | 14 297 | 39 626 | 27 829 | 12 297 | 0 | — | — |
| Kohustised kokku | 40 913 | 80 653 | 55 342 | 79 317 | 42 532 | 23 032 | 18 684 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 21 500 | 63 026 | 90 187 | 99 299 | 176 635 | 291 886 | 286 145 |
| Aruandeaasta kasum | 41 526 | 42 161 | 9112 | 77 336 | 125 600 | −5741 | 624 |
| Reservid ja muu omakapital | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 65 776 | 107 937 | 102 049 | 179 385 | 304 985 | 288 895 | 289 519 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 166 337 | 178 156 | 209 694 | 494 061 | 835 513 | 268 766 | 187 665 |
| Ärikasum | 45 846 | 42 477 | 13 929 | 78 254 | 126 813 | −2666 | 603 |
| EBITDA | 52 299 | 51 040 | 30 952 | 96 509 | 153 444 | 22 881 | 15 637 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 45 526 | 42 161 | 12 770 | 77 336 | 125 600 | −3677 | 624 |
| Aruande aasta kasum | 41 526 | 42 161 | 9112 | 77 336 | 125 600 | −5741 | 624 |
| Tööjõukulud | 59 932 | 64 441 | 65 473 | 79 858 | 71 397 | 38 819 | 53 796 |
| Põhivara kulum | 6453 | 8563 | 17 023 | 18 255 | 26 631 | 25 547 | 15 034 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 6 | 7 | 4 | 6 | 3 | 2 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 15 000 | 0 | 0 | 10 349 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 96 594 € väärtuses, 1 hankijalt (25.08.2026–25.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Valma Seikluspargi multifunktsionaalse korvpalliväljaku rekonstrueerimine | Meeskonnatreeningud OÜ | 96 594 € | 25.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: House Group OÜ
Ülevaade
House Group OÜ (registrikood 14185629) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Viljandi linn, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala masinate ja seadmete remont ning hooldus (EMTAK 33121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101990624).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 187 665 €, mis on 30,2% vähem kui aasta varem (268 766 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 624 € (0,3% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 62 555 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 308 203 € ja omakapital 289 519 € (93,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 177 093 €, mis on 43,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4497 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1060 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 22.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.