Jalooren OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 | 943 € |
| 2026 II kv | — | 1 | 943 € |
| 2026 I kv | — | 1 | 1027 € |
| 2025 IV kv | — | 1 | 845 € |
| 2025 III kv | — | 1 | 1069 € |
| 2025 II kv | — | 1 | 1165 € |
| 2025 I kv | — | 1 | 1155 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 8295 | 7477 | 5387 | 2292 | 2129 | 1636 | 1728 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 8295 | 7477 | 5387 | 2292 | 2129 | 1636 | 1728 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 577 | 0 | — | 1019 | 856 | 358 | 399 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 577 | 0 | — | 1019 | 856 | 358 | 399 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5937 | 7718 | 7477 | 5387 | −4114 | 1273 | 1278 |
| Aruandeaasta kasum | 1781 | −241 | −2090 | −4114 | 0 | 6 | 51 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | 2887 | −2501 | −2500 |
| Omakapital kokku | 7718 | 7477 | 5387 | 1273 | 1273 | 1278 | 1329 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 6730 | 5306 | 3039 | 10 183 | 15 379 | 13 825 | 13 780 |
| Ärikasum | 1781 | −241 | −2090 | −4114 | 0 | 6 | 51 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1781 | −241 | −2090 | −4114 | 0 | 6 | 51 |
| Aruande aasta kasum | 1781 | −241 | −2090 | −4114 | 0 | 6 | 51 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 7847 | 8888 | 8013 | 8254 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (27.07.2026–27.07.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Ulukitõrjevahendi pritsimine RMK Kagu piirkonnas · Lõuna - Võrumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 32 396 € | 27.07.2026 |
| Ulukitõrjevahendi pritsimine RMK Kagu piirkonnas · Põhja-Võrumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 32 396 € | 27.07.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Jalooren OÜ
Ülevaade
Jalooren OÜ (registrikood 14240067) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Võru linn, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala iluhooldus ja muud iluteenused (EMTAK 9622).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 13 780 €, eelmise aastaga samal tasemel. Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 12,7% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 51 € (0,4% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 13 780 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1728 € ja omakapital 1329 € (76,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 750 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.