Kanvel OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 33 252 € | 1 | 2629 € |
| 2026 II kv | 28 886 € | 1 | 2629 € |
| 2026 I kv | 34 411 € | 1 | 2614 € |
| 2025 IV kv | 39 331 € | 1 | 2583 € |
| 2025 III kv | 34 900 € | 1 | 2583 € |
| 2025 II kv | 35 309 € | 1 | 2583 € |
| 2025 I kv | 28 495 € | 1 | 3325 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 37 999 € (51% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 44 944 | 36 252 | 57 279 | 69 635 | 84 244 | 83 531 | 97 816 |
| Põhivara kokku | 3497 | 10 835 | 7014 | 9750 | 8280 | 6042 | 4084 |
| Vara kokku | 48 441 | 47 087 | 64 293 | 79 385 | 92 524 | 89 573 | 101 900 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5914 | 12 134 | 9420 | 9730 | 9931 | 12 384 | 15 737 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 3565 | 1454 | 0 | — | — |
| Kohustised kokku | 5914 | 12 134 | 12 985 | 11 184 | 9931 | 12 384 | 15 737 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 24 135 | 26 027 | 32 453 | 38 808 | 41 701 | 50 093 | 36 690 |
| Aruandeaasta kasum | 10 386 | 6426 | 16 355 | 26 893 | 38 392 | 24 596 | 46 973 |
| Reservid ja muu omakapital | 5506 | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 42 527 | 34 953 | 51 308 | 68 201 | 82 593 | 77 189 | 86 163 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 48 014 | 62 294 | 63 096 | 95 343 | 98 846 | 102 778 | 135 333 |
| Ärikasum | 10 385 | 10 017 | 16 724 | 29 559 | 44 348 | 31 899 | 57 690 |
| EBITDA | 10 620 | 11 715 | 19 671 | 32 850 | 45 142 | 32 693 | 57 690 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 386 | 9849 | 16 355 | 29 313 | 44 254 | 31 901 | 57 691 |
| Aruande aasta kasum | 10 386 | 6426 | 16 355 | 26 893 | 38 392 | 24 596 | 46 973 |
| Tööjõukulud | 18 646 | 22 559 | 21 826 | 23 290 | 24 114 | 24 166 | 24 748 |
| Põhivara kulum | 235 | 1698 | 2947 | 3291 | 794 | 794 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 8494 | 0 | 10 000 | 24 000 | 30 000 | 37 999 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (25.03.2024–25.03.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Loome- ja ringmajanduskeskuse uue hoone püstitamisel OJV teenuse osutamine (kordushange) · ühispakkumus | Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid | 34 384 € | 25.03.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Kanvel OÜ
Ülevaade
Kanvel OÜ (registrikood 14259121) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Karja küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101972891).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 135 333 €, mis on 31,7% rohkem kui aasta varem (102 778 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 18,9% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 46 973 € (34,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 135 333 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 101 900 € ja omakapital 86 163 € (84,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 33 252 €, mis on 4,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2629 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1710 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.