OÜ AlanataRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2023Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | 2 | 53 € |
| 2026 II kv | 1890 € | 3 | 66 € |
| 2026 I kv | 9593 € | 3 | 37 € |
| 2025 IV kv | 30 536 € | 3 | 2386 € |
| 2025 III kv | 33 441 € | 3 | 1895 € |
| 2025 II kv | 42 987 € | 3 | 2104 € |
| 2025 I kv | 31 830 € | 3 | 1232 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 890 | 990 | 3618 | 17 496 | 20 355 |
| Põhivara kokku | — | — | 13 576 | 12 160 | 10 743 |
| Vara kokku | 890 | 990 | 17 194 | 29 656 | 31 098 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | 4064 | 11 643 | 9093 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | 4064 | 11 643 | 9093 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 902 | −12 | 100 | 13 130 | 18 014 |
| Aruandeaasta kasum | −12 | 100 | 12 139 | 4883 | 3991 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −1598 | −1609 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 890 | 990 | 13 130 | 18 013 | 22 005 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 4700 | 38 819 | 65 076 | 93 648 | 61 672 |
| Ärikasum | −12 | 100 | 12 139 | 4883 | 3991 |
| EBITDA | — | — | 12 729 | 6300 | 5408 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −12 | 100 | 12 139 | 4883 | 3991 |
| Aruande aasta kasum | −12 | 100 | 12 139 | 4883 | 3991 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 1215 | 15 502 | 9023 |
| Põhivara kulum | — | — | 590 | 1417 | 1417 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (13.03.2025–13.03.2025). Lisaks 4 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Istutustööd Kagu piirkonnas · Lääne - Võrumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 15 750 € | 13.03.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Kagu-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 500 € | 13.03.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Lõuna-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 500 € | 13.03.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Lääne-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 500 € | 13.03.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Alanata
Ülevaade
OÜ Alanata (registrikood 14293661) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Viljandi linn, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102356885).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023 oli müügitulu 61 672 €, mis on 34,1% vähem kui aasta varem (93 648 €). Aastatel 2019–2023 on müügitulu kasvanud keskmiselt 90,3% aastas. Majandusaasta 2023 puhaskasum oli 3991 € (6,5% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2023 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 30 836 €. Majandusaasta 2023 lõpus oli bilansimaht 31 098 € ja omakapital 22 005 € (70,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023) esitati 04.11.2024. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.