Marilee OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 5178 € | — | 6743 € |
| 2026 II kv | 3458 € | — | 6880 € |
| 2026 I kv | 127 133 € | — | 3217 € |
| 2025 IV kv | 3671 € | — | 534 € |
| 2025 III kv | 5080 € | — | 3080 € |
| 2025 II kv | 4326 € | — | 2237 € |
| 2025 I kv | 111 319 € | — | 1939 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 31 001 € (70% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 4125 | 4537 | 7480 | 58 151 | 14 950 | 17 854 | 18 122 |
| Põhivara kokku | 877 | 1545 | 3352 | 4288 | 2612 | 29 561 | 40 070 |
| Vara kokku | 5002 | 6082 | 10 832 | 62 439 | 17 562 | 47 415 | 58 192 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1337 | 3463 | 162 | 468 | 4939 | 734 | 5886 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1337 | 3463 | 162 | 468 | 4939 | 734 | 5886 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2152 | 3665 | 2545 | 8127 | 14 471 | 124 | 13 180 |
| Aruandeaasta kasum | 1514 | −1046 | 8127 | 48 856 | −4348 | 44 057 | 36 626 |
| Reservid ja muu omakapital | −2501 | −2500 | −2502 | 2488 | — | — | — |
| Omakapital kokku | 3665 | 2619 | 10 670 | 61 971 | 12 623 | 46 681 | 52 306 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 4257 | 16 818 | 21 217 | 76 842 | 51 567 | 91 277 | 115 137 |
| Ärikasum | 1514 | −1038 | 8127 | 48 854 | 6430 | 45 678 | 40 863 |
| EBITDA | 1611 | −649 | 8685 | 50 044 | 8106 | 47 769 | 48 188 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1514 | −1046 | 8127 | 48 856 | 6902 | 45 678 | 45 370 |
| Aruande aasta kasum | 1514 | −1046 | 8127 | 48 856 | −4348 | 44 057 | 36 626 |
| Tööjõukulud | 679 | 10 294 | 8919 | 4406 | 33 809 | 24 920 | 16 864 |
| Põhivara kulum | 97 | 389 | 558 | 1190 | 1676 | 2091 | 7325 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 42 512 | 9999 | 31 001 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Marilee OÜ
Ülevaade
Marilee OÜ (registrikood 14294175) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Kehtna alevik, Kehtna vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude keemiatoodete hulgimüük (EMTAK 46859). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101990378).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 115 137 €, mis on 26,1% rohkem kui aasta varem (91 277 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 73,3% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 36 626 € (31,8% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 58 192 € ja omakapital 52 306 € (89,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 5178 €, mis on 1,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6743 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.