Metsakasvataja OÜRegistrisse kantud

14298718OsaühingAsutatud 2017

Majandusnäitajad

38 570 €−17,1%
Käive 2025
+19,1%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
020 tuh40 tuh60 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
020 tuh40 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv7137 €11326 €
2026 II kv15 443 €11326 €
2026 I kv9021 €11217 €
2025 IV kv10 756 €11254 €
2025 III kv9780 €11254 €
2025 II kv12 565 €11211 €
2025 I kv8362 €11075 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividendideks jaotatud 3750 € (18% jaotatavast kasumist).

Ajalugu
20253750 €
20243899 €
20231449 €
20220 €
20210 €
20200 €

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku41374434736412 14120 45323 02725 353
Põhivara kokku4582396916327892690659785098
Vara kokku87198403899620 03327 35929 00530 451
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised11166411725738505054364659
Pikaajalised kohustised———————
Kohustised kokku11166411725738505054364659
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum628951035840532410 34515 90917 319
Aruandeaasta kasum−186737−5176471946351605973
Reservid ja muu omakapital−1000——————
Omakapital kokku76038339782414 29522 30923 56925 792
Kasumiaruanne
Müügitulu13 48528 28115 93949 40953 06146 49938 570
Ärikasum−186778−4676482952355786899
EBITDA14242158481722210 61265067779
Kasum enne tulumaksustamist−186737−5176471981361386899
Aruande aasta kasum−186737−5176471946351605973
Tööjõukulud20869946104111 45113 76512 41610 786
Põhivara kulum161013809487401089928880
Muud näitajad
Töötajaid1111111
Arvutuslik dividend—000144938993750

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%Metsakasvataja OÜArvo Laarmann
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (30.12.2025–30.12.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Kirde - TartumaaRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 219 726 €30.12.2025

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Metsakasvataja OÜ

Ülevaade

Metsakasvataja OÜ (registrikood 14298718) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Kannuküla, Viljandi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101990637).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 38 570 €, mis on 17,1% vähem kui aasta varem (46 499 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 19,1% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 5973 € (15,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 38 570 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 30 451 € ja omakapital 25 792 € (84,7% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 7137 €, mis on 27,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1326 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 960 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 24.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted