Sneakers OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 651 393 € | — | 1462 € |
| 2026 II kv | 551 673 € | — | 1462 € |
| 2026 I kv | 392 987 € | — | 1462 € |
| 2025 IV kv | 460 323 € | — | 1462 € |
| 2025 III kv | 352 922 € | — | 1462 € |
| 2025 II kv | 606 582 € | — | 1462 € |
| 2025 I kv | 534 540 € | — | 1409 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 47 909 | 79 399 | 234 113 | 127 895 | 142 349 | 166 115 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 47 909 | 79 399 | 234 113 | 127 895 | 142 349 | 166 115 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 180 | 7305 | 160 258 | 50 705 | 18 707 | 29 283 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 180 | 7305 | 160 258 | 50 705 | 18 707 | 29 283 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 11 572 | 34 649 | 69 594 | 71 355 | 74 690 | 121 142 |
| Aruandeaasta kasum | 33 657 | 34 945 | 1761 | 3335 | 46 452 | 13 190 |
| Omakapital kokku | 47 729 | 72 094 | 73 855 | 77 190 | 123 642 | 136 832 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 759 716 | 914 546 | 191 608 | 944 183 | 1 076 392 | 851 314 |
| Ärikasum | 34 559 | 37 472 | 1761 | 3335 | 46 452 | 13 190 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 34 559 | 37 472 | 1761 | 3335 | 46 452 | 13 190 |
| Aruande aasta kasum | 33 657 | 34 945 | 1761 | 3335 | 46 452 | 13 190 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 2330 | 10 438 | 11 571 | 13 087 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 10 580 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kokkuvõte: Sneakers OÜ
Ülevaade
Sneakers OÜ (registrikood 14299333) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46161). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102008803).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 851 314 €, mis on 20,9% vähem kui aasta varem (1 076 392 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,3% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 13 190 € (1,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 851 314 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 166 115 € ja omakapital 136 832 € (82,4% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 820 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 651 393 €, mis on 84,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1462 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Viimane registrimuudatus: 12.10.2026. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 22.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.