OÜ LawascoRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 286 024 € | 12 | 21 765 € |
| 2026 II kv | 251 431 € | 12 | 19 117 € |
| 2026 I kv | 322 694 € | 12 | 23 446 € |
| 2025 IV kv | 272 481 € | 10 | 26 458 € |
| 2025 III kv | 271 780 € | 9 | 17 030 € |
| 2025 II kv | 497 169 € | 11 | 11 010 € |
| 2025 I kv | 232 852 € | 7 | 7765 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 37 140 | 63 632 | 29 942 | 55 133 | 26 468 | 69 895 | 128 339 |
| Põhivara kokku | 95 104 | 194 812 | 292 586 | 297 124 | 287 251 | 294 651 | 728 936 |
| Vara kokku | 132 244 | 258 444 | 322 528 | 352 257 | 313 719 | 364 546 | 857 275 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 32 103 | 118 623 | 175 995 | 188 530 | 136 357 | 101 239 | 242 878 |
| Pikaajalised kohustised | 1062 | 16 451 | 2222 | — | — | — | 14 984 |
| Kohustised kokku | 33 165 | 135 074 | 178 217 | 188 530 | 136 357 | 101 239 | 257 862 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 85 342 | 99 079 | 123 370 | 144 311 | 163 728 | 177 362 | 263 306 |
| Aruandeaasta kasum | 13 737 | 24 291 | 20 941 | 19 416 | 13 634 | 85 945 | 336 107 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 99 079 | 123 370 | 144 311 | 163 727 | 177 362 | 263 307 | 599 413 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 79 707 | 61 704 | 98 684 | 125 907 | 165 947 | 252 624 | 1 309 583 |
| Ärikasum | 13 737 | 24 291 | 20 941 | 19 416 | 13 634 | 85 945 | 344 160 |
| EBITDA | 15 502 | 27 977 | 36 227 | 42 078 | 38 757 | 112 945 | 408 937 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 737 | 24 291 | 20 941 | 19 416 | 13 634 | 85 945 | 336 107 |
| Aruande aasta kasum | 13 737 | 24 291 | 20 941 | 19 416 | 13 634 | 85 945 | 336 107 |
| Tööjõukulud | 44 838 | 26 564 | 58 907 | 769 575 | 115 692 | 125 884 | 187 955 |
| Põhivara kulum | 1765 | 3686 | 15 286 | 22 662 | 25 123 | 27 000 | 64 777 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 2 | 4 | 5 | 6 | 8 | 8 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 65 000 € väärtuses, 2 hankijalt (29.11.2024–09.04.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Potitaimede masinistutuse teenus Edela ja Kirde piirkonnas 2026-2029 · Edela metsakasvatuse piirkond | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 686 700 € | 09.04.2026 |
| 2024 - 2027 a. lumetõrjetööde teostamine Pärnu-Jaagupi piirkonna avalikult kasutatavatel teedel. | Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus | 65 000 € | 29.11.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: OÜ Lawasco
Ülevaade
OÜ Lawasco (registrikood 14304666) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Lavassaare alev, Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala puidu saagimine ja hööveldamine (EMTAK 16111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101995632).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 309 583 €, mis on 418% rohkem kui aasta varem (252 624 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 59,4% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 336 107 € (25,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 8. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 163 698 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 857 275 € ja omakapital 599 413 € (69,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 286 024 €, mis on 5,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 12. Tööjõumakse tasuti kvartalis 21 765 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1240 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (60%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Viimane registrimuudatus: 07.10.2026. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.