WrapGuru OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 | — |
| 2026 II kv | 5871 € | 1 | 737 € |
| 2026 I kv | 7656 € | 1 | 1064 € |
| 2025 IV kv | 13 937 € | 1 | 1085 € |
| 2025 III kv | 13 641 € | 1 | 1085 € |
| 2025 II kv | 12 190 € | 1 | 1085 € |
| 2025 I kv | 7452 € | 1 | 1044 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 5856 | 1574 | 8037 | 3062 | 24 402 | 18 710 |
| Põhivara kokku | 825 | 4536 | 9335 | 12 640 | 9433 | 1743 |
| Vara kokku | 6681 | 6110 | 17 372 | 15 702 | 33 835 | 20 453 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 5903 | 9850 | 8061 | 28 102 | 13 487 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 5116 | 3003 | 0 |
| Kohustised kokku | 0 | 5903 | 9850 | 13 177 | 31 105 | 13 487 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 7755 | 6681 | 207 | 5022 | 25 | 230 |
| Aruandeaasta kasum | −1074 | −6474 | 4815 | −4997 | 205 | 4236 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 6681 | 207 | 7522 | 2525 | 2730 | 6966 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 4461 | 7466 | 55 089 | 45 345 | 72 097 | 102 365 |
| Ärikasum | −1074 | −6474 | 4815 | −4713 | 732 | 5698 |
| EBITDA | −774 | −6065 | 6660 | −1605 | 3939 | 8163 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1074 | −6474 | 4815 | −4997 | 205 | 4236 |
| Aruande aasta kasum | −1074 | −6474 | 4815 | −4997 | 205 | 4236 |
| Tööjõukulud | 3345 | 3615 | 10 414 | 15 977 | 11 808 | 13 166 |
| Põhivara kulum | 300 | 409 | 1845 | 3108 | 3207 | 2465 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 350 000 € väärtuses, 1 hankijalt (27.11.2023–27.11.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Sõidukite brändimise teenuse ostmine · Osa 6 - Rakvere | Eesti Energia AS | 20 000 € | 27.11.2023 |
| Sõidukite brändimise teenuse ostmine · Osa 5 - Jõhvi | Eesti Energia AS | 20 000 € | 27.11.2023 |
| Sõidukite brändimise teenuse ostmine · Osa 4 - Pärnu | Eesti Energia AS | 20 000 € | 27.11.2023 |
| Sõidukite brändimise teenuse ostmine · Osa 3 - Narva | Eesti Energia AS | 35 000 € | 27.11.2023 |
| Sõidukite brändimise teenuse ostmine · Osa 2 - Tartu | Eesti Energia AS | 105 000 € | 27.11.2023 |
| Sõidukite brändimise teenuse ostmine · Osa 1 - Tallinn | Eesti Energia AS | 150 000 € | 27.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: WrapGuru OÜ
Ülevaade
WrapGuru OÜ (registrikood 14357183) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Märjamaa alev, Märjamaa vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102261909).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 102 365 €, mis on 42,0% rohkem kui aasta varem (72 097 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 87,1% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 4236 € (4,1% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 102 365 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 20 453 € ja omakapital 6966 € (34,1% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 820 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 30.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.