Standout OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2023Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2025 I kv | 17 688 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 5673 | 5673 | 5673 | 10 982 | 38 062 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | 1094 |
| Vara kokku | 5673 | 5673 | 5673 | 10 982 | 39 156 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 1841 | 1950 | 1950 | 30 256 | 10 542 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1841 | 1950 | 1950 | 30 256 | 10 542 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1798 | 1223 | 1223 | 1223 | −21 774 |
| Aruandeaasta kasum | −466 | 0 | 0 | −22 997 | 47 888 |
| Omakapital kokku | 3832 | 3723 | 3723 | −19 274 | 28 614 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 23 490 | 211 780 |
| Ärikasum | −300 | 0 | 0 | −22 997 | 47 887 |
| EBITDA | — | — | — | — | 47 925 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −466 | 0 | 0 | −22 997 | 47 888 |
| Aruande aasta kasum | −466 | 0 | 0 | −22 997 | 47 888 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | 38 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Standout OÜ
Ülevaade
Standout OÜ (registrikood 14357705) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Võsu alevik, Haljala vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala reklaamiagentuurid (EMTAK 73111).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023 oli müügitulu 211 780 €, mis on 802% rohkem kui aasta varem (23 490 €). See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2023) seas. Majandusaasta 2023 puhaskasum oli 47 888 € (22,6% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2023 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2023 lõpus oli bilansimaht 39 156 € ja omakapital 28 614 € (73,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2025 I kv 17 688 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023) esitati 09.10.2024. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2025 I kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.