Vabas Ajas OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 14 724 € | 1 | 0 € |
| 2026 II kv | 18 711 € | — | 146 € |
| 2026 I kv | 10 563 € | 1 | 212 € |
| 2025 IV kv | 55 255 € | 1 | 970 € |
| 2025 III kv | 13 511 € | 1 | 818 € |
| 2025 II kv | 35 243 € | 2 | 982 € |
| 2025 I kv | 26 395 € | 2 | 1026 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 3681 | 5560 | 9318 | 5224 | 6819 | 34 320 | 32 312 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 3681 | 5560 | 9318 | 5224 | 6819 | 34 320 | 32 312 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 278 | 1278 | 5012 | 166 | 1467 | 28 796 | 24 130 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 278 | 1278 | 5012 | 166 | 1467 | 28 796 | 24 130 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1458 | 3403 | 4282 | 4306 | 5058 | 5352 | 5524 |
| Aruandeaasta kasum | 1945 | 879 | 24 | 752 | 294 | 172 | 2658 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 3403 | 4282 | 4306 | 5058 | 5352 | 5524 | 8182 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 34 638 | 19 062 | 53 782 | 41 591 | 28 469 | 141 409 | 109 694 |
| Ärikasum | 1945 | 879 | 24 | 752 | 294 | 172 | 2658 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1945 | 879 | 24 | 752 | 294 | 172 | 2658 |
| Aruande aasta kasum | 1945 | 879 | 24 | 752 | 294 | 172 | 2658 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 826 | 0 | 2668 | 16 238 | 17 891 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 131 040 € väärtuses, 1 hankijalt (10.08.2026–10.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tartu Raekoja platsi ajutise uisuväljaku monteerimine ja demonteerimine | Tartu Sündmuste Korralduskeskus | 131 040 € | 10.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Vabas Ajas OÜ
Ülevaade
Vabas Ajas OÜ (registrikood 14366029) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102407831).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 109 694 €, mis on 22,4% vähem kui aasta varem (141 409 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 21,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 2658 € (2,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 54 847 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 32 312 € ja omakapital 8182 € (25,3% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 560 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 14 724 €, mis on 9,0% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.