Havanna OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 33 235 € | 2 | 1928 € |
| 2026 II kv | 27 822 € | 2 | 1089 € |
| 2026 I kv | 68 525 € | 1 | 1064 € |
| 2025 IV kv | 16 933 € | 1 | 1085 € |
| 2025 III kv | 14 287 € | 1 | 1085 € |
| 2025 II kv | 75 564 € | 1 | 1085 € |
| 2025 I kv | 31 408 € | 1 | 1033 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 7525 | 7975 | 16 738 | 36 954 | 40 508 | 16 125 | 27 347 |
| Põhivara kokku | 35 364 | 25 847 | 24 105 | 23 228 | 22 990 | 34 481 | 62 391 |
| Vara kokku | 42 889 | 33 822 | 40 843 | 60 182 | 63 498 | 50 606 | 89 738 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 6651 | 2152 | 15 164 | 11 164 | 8789 | 1848 | 11 602 |
| Pikaajalised kohustised | 9457 | 9457 | 2875 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 16 108 | 11 609 | 18 039 | 11 164 | 8789 | 1848 | 11 602 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 18 439 | 26 781 | 21 898 | 22 803 | 49 018 | 54 709 | 48 759 |
| Aruandeaasta kasum | 8342 | −4568 | 906 | 26 215 | 5691 | −5951 | 29 377 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 26 781 | 22 213 | 22 804 | 49 018 | 54 709 | 48 758 | 78 136 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 67 381 | 64 566 | 50 479 | 124 572 | 142 192 | 129 478 | 149 757 |
| Ärikasum | 8971 | −4079 | 1248 | 26 415 | 5702 | −5990 | 29 370 |
| EBITDA | 14 845 | −218 | 5276 | 30 379 | 9990 | −170 | 38 573 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8342 | −4568 | 906 | 26 215 | 5691 | −5951 | 29 377 |
| Aruande aasta kasum | 8342 | −4568 | 906 | 26 215 | 5691 | −5951 | 29 377 |
| Tööjõukulud | 11 595 | 13 588 | 10 675 | 11 664 | 12 196 | 13 039 | 14 199 |
| Põhivara kulum | 5874 | 3861 | 4028 | 3964 | 4288 | 5820 | 9203 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 204 € väärtuses, 1 hankijalt (06.08.2026–06.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Talihooldus- ja niitmisteenus Lääneranna valla kohalikel teedel ja tänavatel 2026-2030 · Vatla | Lääneranna Vallavalitsus | 99 € | 06.08.2026 |
| Talihooldus- ja niitmisteenus Lääneranna valla kohalikel teedel ja tänavatel 2026-2030 · Kõmsi | Lääneranna Vallavalitsus | 105 € | 06.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Havanna OÜ
Ülevaade
Havanna OÜ (registrikood 14379463) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Vatla küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102029808).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 149 757 €, mis on 15,7% rohkem kui aasta varem (129 478 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 14,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 29 377 € (19,6% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 149 757 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 89 738 € ja omakapital 78 136 € (87,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 33 235 €, mis on 133% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1928 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 760 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.