OÜ PolaarhuntRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 9000 € | 1 | 335 € |
| 2026 II kv | 42 000 € | 1 | 335 € |
| 2026 I kv | 51 000 € | 1 | 213 € |
| 2025 IV kv | 26 400 € | 1 | 305 € |
| 2025 III kv | 9750 € | 1 | 285 € |
| 2025 II kv | 27 000 € | 1 | 275 € |
| 2025 I kv | 8500 € | 1 | 355 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 34 534 | 72 555 | 44 355 | 104 194 | 93 059 | 82 671 | 53 980 |
| Põhivara kokku | — | — | 17 125 | 12 763 | 140 286 | 168 298 | 258 508 |
| Vara kokku | 34 534 | 72 555 | 61 480 | 116 957 | 233 345 | 250 969 | 312 488 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 220 | 5244 | 3775 | 5610 | 29 730 | 28 491 | 32 222 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 220 | 5244 | 3775 | 5610 | 29 730 | 28 491 | 32 222 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 8471 | 34 313 | 67 310 | — | 111 347 | 201 115 | 219 978 |
| Aruandeaasta kasum | 25 842 | 32 997 | −9606 | 53 642 | 89 768 | 18 863 | 57 788 |
| Reservid ja muu omakapital | −2499 | −2499 | −2499 | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 34 314 | 67 311 | 57 705 | 111 347 | 203 615 | 222 478 | 280 266 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 36 416 | 46 630 | 15 500 | 83 354 | 119 248 | 62 268 | 93 150 |
| Ärikasum | 25 840 | 32 993 | −9612 | 53 635 | 88 900 | 15 152 | 53 793 |
| EBITDA | — | — | −7795 | 57 997 | 94 905 | 21 157 | 59 245 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 842 | 32 997 | −9606 | 53 642 | 89 768 | 18 863 | 57 788 |
| Aruande aasta kasum | 25 842 | 32 997 | −9606 | 53 642 | 89 768 | 18 863 | 57 788 |
| Tööjõukulud | 3528 | 1633 | 10 803 | 4121 | 7911 | 90 045 | 10 382 |
| Põhivara kulum | — | — | 1817 | 4362 | 6005 | 6005 | 5452 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Polaarhunt
Ülevaade
OÜ Polaarhunt (registrikood 14449324) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102061662).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 93 150 €, mis on 49,6% rohkem kui aasta varem (62 268 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 16,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 57 788 € (62,0% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 93 150 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 312 488 € ja omakapital 280 266 € (89,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 9000 €, mis on 7,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 335 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 400 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 16.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.