AdStar OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 18 028 € | 1 | 1096 € |
| 2026 II kv | 34 206 € | 1 | 1096 € |
| 2026 I kv | 2851 € | 1 | 1106 € |
| 2025 IV kv | 7385 € | 1 | 1126 € |
| 2025 III kv | 6064 € | 1 | 1126 € |
| 2025 II kv | 10 976 € | 1 | 1126 € |
| 2025 I kv | 1766 € | 1 | 1085 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 32 618 | 41 111 | 23 361 | 26 257 | 4711 | 2726 | 19 994 |
| Põhivara kokku | 200 | 0 | 11 439 | 10 236 | 24 403 | 21 650 | 24 397 |
| Vara kokku | 32 818 | 41 111 | 34 800 | 36 493 | 29 114 | 24 376 | 44 391 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 20 038 | 28 327 | 9248 | 30 829 | 11 357 | 17 573 | 35 972 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 7333 | 0 | 0 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 20 038 | 28 327 | 16 581 | 30 829 | 11 357 | 17 573 | 35 972 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 7577 | 10 280 | 10 284 | — | 3164 | 15 257 | 4303 |
| Aruandeaasta kasum | 2703 | 4 | 5435 | −12 555 | 12 093 | −10 954 | 1616 |
| Omakapital kokku | 12 780 | 12 784 | 18 219 | 5664 | 17 757 | 6803 | 8419 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 70 343 | 23 774 | 68 025 | 20 907 | 74 610 | 31 805 | 21 652 |
| Ärikasum | 2703 | 64 | 5461 | −12 260 | 12 568 | −10 538 | 1855 |
| EBITDA | — | 264 | 5855 | −11 057 | 13 901 | −7785 | 4608 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2703 | 4 | 5435 | −12 555 | 12 093 | −10 954 | 1616 |
| Aruande aasta kasum | 2703 | 4 | 5435 | −12 555 | 12 093 | −10 954 | 1616 |
| Tööjõukulud | 4335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 254 | 14 226 |
| Põhivara kulum | — | 200 | 394 | 1203 | 1333 | 2753 | 2753 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 48 665 € väärtuses, 2 hankijalt (02.02.2026–26.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Meremõisa telkimisala väikevormide tootmine ja paigaldamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 24 730 € | 26.08.2026 |
| Paljassaare hoiuala suunaviitade ja kaarditahvlite ning Pääsküla raba kaitsealal piiritähiste tellimine | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet | 23 935 € | 02.02.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: AdStar OÜ
Ülevaade
AdStar OÜ (registrikood 14499724) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Liigalaskma küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102094260).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 21 652 €, mis on 31,9% vähem kui aasta varem (31 805 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 17,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1616 € (7,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 21 652 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 44 391 € ja omakapital 8419 € (19,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 18 028 €, mis on 197% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1096 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 830 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.