Lenovor OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 73 661 € | 2 | 2291 € |
| 2026 II kv | 55 496 € | 2 | 2291 € |
| 2026 I kv | 39 349 € | 2 | 2327 € |
| 2025 IV kv | 49 966 € | 2 | 2941 € |
| 2025 III kv | 71 904 € | 2 | 4070 € |
| 2025 II kv | 67 460 € | 3 | 4906 € |
| 2025 I kv | 82 289 € | 5 | 4865 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 940 € (2% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 3658 | 11 841 | 33 672 | 27 745 | 22 767 | 84 371 | 82 412 |
| Põhivara kokku | 52 085 | 46 406 | 50 687 | 78 991 | 73 675 | 63 337 | 54 766 |
| Vara kokku | 55 743 | 58 247 | 84 359 | 106 736 | 96 442 | 147 708 | 137 178 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 48 361 | 15 760 | 29 461 | 34 640 | 23 473 | 61 012 | 40 852 |
| Pikaajalised kohustised | — | 19 234 | 19 347 | 34 943 | 27 735 | 39 547 | 46 666 |
| Kohustised kokku | 48 361 | 34 994 | 48 808 | 69 583 | 51 208 | 100 559 | 87 518 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3526 | 4883 | 20 752 | 33 051 | 34 652 | 42 734 | 43 709 |
| Aruandeaasta kasum | 1356 | 15 870 | 12 299 | 1602 | 8082 | 1915 | 3451 |
| Omakapital kokku | 7382 | 23 253 | 35 551 | 37 153 | 45 234 | 47 149 | 49 660 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 118 154 | 134 857 | 241 971 | 240 949 | 289 294 | 258 001 | 249 333 |
| Ärikasum | 1829 | 17 698 | 16 508 | 4434 | 10 897 | 4748 | 4472 |
| EBITDA | 2978 | 23 745 | 22 718 | 12 130 | 22 029 | 15 086 | 12 103 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1356 | 15 870 | 12 299 | 1602 | 8082 | 1915 | 3451 |
| Aruande aasta kasum | 1356 | 15 870 | 12 299 | 1602 | 8082 | 1915 | 3451 |
| Tööjõukulud | 30 437 | 12 668 | 41 833 | 48 367 | 57 849 | 55 415 | 48 165 |
| Põhivara kulum | 1149 | 6047 | 6210 | 7696 | 11 132 | 10 338 | 7631 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 940 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 48 700 € väärtuses, 1 hankijalt (12.03.2026–12.03.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Paikuse Sisekaitseakadeemia remonttööd 2026 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 48 700 € | 12.03.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Lenovor OÜ
Ülevaade
Lenovor OÜ (registrikood 14511514) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Pärnu-Jaagupi alev, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102082227).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 249 333 €, mis on 3,4% vähem kui aasta varem (258 001 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,3% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 3451 € (1,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 83 111 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 137 178 € ja omakapital 49 660 € (36,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 73 661 €, mis on 2,4% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2291 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 860 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.