Insightful OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 | — |
| 2026 II kv | — | 1 | — |
| 2026 I kv | — | 1 | — |
| 2025 IV kv | 135 € | 2 | 0 € |
| 2025 III kv | 360 € | 2 | 0 € |
| 2025 II kv | 10 954 € | 2 | 2997 € |
| 2025 I kv | 3429 € | 3 | 669 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2018/19 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 2128 | 5075 | 8970 | 10 494 | 53 491 | 74 501 | 89 243 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | 14 500 | 14 501 | 11 001 |
| Vara kokku | 2128 | 5075 | 8970 | 10 494 | 67 991 | 89 002 | 100 244 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 0 | 83 | 247 | 22 820 | 7481 | 3090 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 83 | 247 | 22 820 | 7481 | 3090 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −872 | — | 0 | 7746 | 30 695 | 79 021 |
| Aruandeaasta kasum | −872 | 2947 | 3564 | 1360 | 34 925 | 48 326 | 15 633 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 500 | — | 6387 | — | — | — |
| Omakapital kokku | 2128 | 5075 | 8887 | 10 247 | 45 171 | 81 521 | 97 154 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 2430 | 3000 | 4675 | 5229 | 36 887 | 93 331 | 21 324 |
| Ärikasum | −872 | 2947 | 3564 | 940 | 31 763 | 41 496 | 6788 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −872 | 2947 | 3564 | 1360 | 34 925 | 51 320 | 15 633 |
| Aruande aasta kasum | −872 | 2947 | 3564 | 1360 | 34 925 | 48 326 | 15 633 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 1811 | 38 283 | 8659 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — | 0 | 11 976 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 700 € väärtuses, 1 hankijalt (18.10.2024–18.10.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Koolitusteenus: Kliendiuuring | Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid | 700 € | 18.10.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Insightful OÜ
Ülevaade
Insightful OÜ (registrikood 14580774) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 21 324 €, mis on 77,2% vähem kui aasta varem (93 331 €). Aastatel 2018/19–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 43,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 15 633 € (73,3% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 21 324 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 100 244 € ja omakapital 97 154 € (96,9% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 540 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.