OÜ Rak elekterRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 43 643 € | 1 | 1599 € |
| 2026 II kv | 34 076 € | 1 | 2337 € |
| 2026 I kv | 46 697 € | 1 | 1349 € |
| 2025 IV kv | 52 004 € | 2 | 1953 € |
| 2025 III kv | 74 145 € | 2 | 4948 € |
| 2025 II kv | 46 849 € | 3 | 2180 € |
| 2025 I kv | 38 136 € | 2 | 1844 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 2439 € (4% jaotatavast kasumist).
Lisaks vähenes omakapital 2500 € võrra muul viisil kui jaotamata kasumi arvelt — nt osakapitali vähendamine, väljamakse muudest reservidest või reservi ümberhindlus. Avaandmetest ei selgu, kas see oli väljamakse omanikele.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 11 153 | 21 491 | 28 512 | 43 297 | 69 560 | 92 679 | 110 353 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 11 153 | 21 491 | 28 512 | 43 297 | 69 560 | 92 679 | 110 353 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 8596 | 4286 | 3696 | 6260 | 9605 | 25 224 | 41 220 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 8596 | 4286 | 3696 | 6260 | 9605 | 25 224 | 41 220 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1219 | 2557 | 15 985 | 24 817 | 39 476 | 59 955 | 62 516 |
| Aruandeaasta kasum | 1338 | 14 648 | 8831 | 12 220 | 20 479 | 5000 | 6617 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | — | −2500 |
| Omakapital kokku | 2557 | 17 205 | 24 816 | 37 037 | 59 955 | 67 455 | 69 133 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 102 426 | 112 091 | 112 418 | 214 716 | 207 637 | 154 722 | 216 991 |
| Ärikasum | 1643 | 15 616 | 8831 | 12 499 | 21 149 | 6237 | 9711 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1338 | 14 648 | 8831 | 12 220 | 20 479 | 5000 | 6617 |
| Aruande aasta kasum | 1338 | 14 648 | 8831 | 12 220 | 20 479 | 5000 | 6617 |
| Tööjõukulud | 44 994 | 23 724 | 15 508 | 10 705 | 20 344 | 19 632 | 34 721 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 1220 | 0 | 0 | 0 | 2439 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 14 811 € väärtuses, 1 hankijalt (27.10.2025–27.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Valve- ja tuleohutusseadmete hooldus | Tapa Vallavalitsus | 14 811 € | 27.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Rak elekter
Ülevaade
OÜ Rak elekter (registrikood 14582098) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Rakvere linn, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala signalisatsioonisüsteemide paigaldamine (EMTAK 43212). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102104985).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 216 991 €, mis on 40,2% rohkem kui aasta varem (154 722 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,3% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 6617 € (3,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 108 496 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 110 353 € ja omakapital 69 133 € (62,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 43 643 €, mis on 41,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1599 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1120 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.