Põllukõrred OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 232 | 700 | 150 | 644 | 1461 | 1081 | 1160 |
| Põhivara kokku | — | — | 888 | 792 | 696 | 600 | 504 |
| Vara kokku | 232 | 700 | 1038 | 1436 | 2157 | 1681 | 1664 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | 501 | 511 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | — | 501 | 511 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −8 | −41 | 287 | 1196 | 1917 | 1441 |
| Aruandeaasta kasum | −8 | −33 | 328 | 909 | 721 | −476 | −17 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2260 | −2260 | −2260 | −2260 | −2260 | −2260 |
| Omakapital kokku | 232 | 199 | 527 | 1436 | 2157 | 1681 | 1664 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 492 | 670 | 875 | 2097 | 1416 | 915 | 705 |
| Ärikasum | −8 | −33 | 328 | 909 | 721 | −476 | −17 |
| EBITDA | — | — | 400 | 1005 | 817 | −380 | 79 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −8 | −33 | 328 | 909 | 721 | −476 | −17 |
| Aruande aasta kasum | −8 | −33 | 328 | 909 | 721 | −476 | −17 |
| Tööjõukulud | 0 | 430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | 72 | 96 | 96 | 96 | 96 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Põllukõrred OÜ
Ülevaade
Põllukõrred OÜ (registrikood 14619298) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Pallasmaa küla, Muhu vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala taimekasvatuse abitegevused (EMTAK 01611).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 705 €, mis on 23,0% vähem kui aasta varem (915 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 6,2% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 17 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1664 € ja omakapital 1664 € (100% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.02.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.