PõrNikas 8 OÜRegistrisse kantud

14619743OsaühingAsutatud 2018

Majandusnäitajad

213 524 €−13,3%
Käive 2025
+7,2%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
0100 tuh200 tuh300 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
050 tuh100 tuh150 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv46 157 €33559 €
2026 II kv43 392 €3413 €
2026 I kv59 482 €2607 €
2025 IV kv41 207 €286 €
2025 III kv33 739 €2198 €
2025 II kv96 524 €2561 €
2025 I kv319 191 €276 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividendideks jaotatud 2115 € (2% jaotatavast kasumist).

Ajalugu
20252115 €
20240 €
20230 €
20220 €
20210 €
20200 €

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku34 94917 09633 34715 68335 12775 440108 632
Põhivara kokku18 84928 11357 58053 26265 27058 86838 387
Vara kokku53 79845 20990 92768 945100 397134 308147 019
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised21 74315 51913 65313 0117308252735 254
Pikaajalised kohustised12 908758253 25831 73137 21843 34510 581
Kohustised kokku34 65123 10166 91144 74244 52645 87245 835
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum12 80716 64719 60821 51621 70353 37183 821
Aruandeaasta kasum38402961190818731 66832 56514 863
Omakapital kokku19 14722 10824 01624 20355 87188 436101 184
Kasumiaruanne
Müügitulu140 473149 384127 786173 097194 992246 421213 524
Ärikasum45844213257997931 97832 06514 654
Kasum enne tulumaksustamist38402961190818731 66832 56514 863
Aruande aasta kasum38402961190818731 66832 56514 863
Tööjõukulud108913 59918 45617 142889081677362
Põhivara kulum———————
Muud näitajad
Töötajaid1222112
Arvutuslik dividend—000002115

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2025
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%PõrNikas 8 OÜ3Kairit Eha
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 23 000 € väärtuses, 1 hankijalt (23.05.2024–23.05.2024).

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Kokkuvõte: PõrNikas 8 OÜ

Ülevaade

PõrNikas 8 OÜ (registrikood 14619743) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102119404).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 213 524 €, mis on 13,3% vähem kui aasta varem (246 421 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 14 863 € (7,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 106 762 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 147 019 € ja omakapital 101 184 € (68,8% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 46 157 €, mis on 36,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3559 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 880 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Viimane registrimuudatus: 21.09.2026. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted