Bamadare Robarzo OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 34 000 € | — | — |
| 2026 II kv | 12 193 € | — | 977 € |
| 2026 I kv | 63 794 € | 7 | 2365 € |
| 2025 IV kv | 139 514 € | 7 | 9116 € |
| 2025 III kv | 96 814 € | 7 | 5310 € |
| 2025 II kv | 64 261 € | 4 | 4421 € |
| 2025 I kv | 34 575 € | 2 | 5655 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2018/19 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 24 423 | 28 782 | 85 827 | 135 950 | 76 685 | 89 039 |
| Põhivara kokku | — | 3737 | 16 208 | 33 687 | 60 584 | 73 699 |
| Vara kokku | 24 423 | 32 519 | 102 035 | 169 637 | 137 269 | 162 738 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2601 | 8674 | 57 721 | 76 255 | 33 248 | 19 408 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 4191 | 13 880 | 0 |
| Kohustised kokku | 2601 | 8674 | 57 721 | 80 446 | 47 128 | 19 408 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 19 072 | 21 095 | 41 564 | 86 441 | 87 391 |
| Aruandeaasta kasum | 19 322 | 2023 | 20 469 | 44 877 | 950 | 53 189 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 21 822 | 23 845 | 44 314 | 89 191 | 90 141 | 143 330 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 107 016 | 83 764 | 530 637 | 687 702 | 293 247 | 224 965 |
| Ärikasum | 19 322 | 2023 | 20 880 | 49 223 | 3343 | 48 719 |
| EBITDA | — | 2086 | 23 514 | 56 202 | 16 446 | 68 139 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 322 | 2023 | 20 469 | 44 877 | 950 | 53 189 |
| Aruande aasta kasum | 19 322 | 2023 | 20 469 | 44 877 | 950 | 53 189 |
| Tööjõukulud | 49 396 | 50 821 | 217 415 | 305 997 | 164 557 | 62 311 |
| Põhivara kulum | — | 63 | 2634 | 6979 | 13 103 | 19 420 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 8 | 11 | 9 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused3 probleemi2 korras
- Käibemaksukohustuslaste registrist kustutamine · 15.10.2026
- Täitmisteade · 02.10.2026 · 31 883 € · sissenõudja MAKSU- JA TOLLIAMET
- Maksu- ja Tolliameti nõue · 28.09.2026 · 4613 €
- Korraldus dokumentide ja teabe esitamiseks · 14.09.2026
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Bamadare Robarzo OÜ
Ülevaade
Bamadare Robarzo OÜ (registrikood 14626648) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Püssi linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 224 965 €, mis on 23,3% vähem kui aasta varem (293 247 €). Aastatel 2018/19–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 16,0% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 53 189 € (23,6% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 5 (aasta varem 9). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 44 993 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 162 738 € ja omakapital 143 330 € (88,1% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 780 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 34 000 €, mis on 64,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on Montex17 UÜ.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 11.08.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.