Lõvisüda OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2023Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 3336 | 4001 | 4296 | 2525 | 2530 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 3336 | 4001 | 4296 | 2525 | 2530 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | — | — | — |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 836 | 1501 | — | — |
| Aruandeaasta kasum | 836 | 665 | 296 | −1772 | 5 |
| Omakapital kokku | 3336 | 4001 | 4296 | 2525 | 2530 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 1065 | 665 | 2261 | 150 | 200 |
| Ärikasum | 836 | 665 | 296 | −1772 | 5 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 836 | 665 | 296 | −1772 | 5 |
| Aruande aasta kasum | 836 | 665 | 296 | −1772 | 5 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Lõvisüda OÜ
Ülevaade
Lõvisüda OÜ (registrikood 14640163) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62021).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023 oli müügitulu 200 €, mis on 33,3% rohkem kui aasta varem (150 €). Aastatel 2019–2023 on müügitulu vähenenud keskmiselt 34,2% aastas. Majandusaasta 2023 puhaskasum oli 5 € (2,5% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2023 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2023 lõpus oli bilansimaht 2530 € ja omakapital 2530 € (100% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023) esitati 04.03.2024. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.