LEK&Co OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 175 737 € | — | 77 € |
| 2026 II kv | 19 904 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 13 921 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 18 188 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 19 246 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 8689 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 10 835 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 991 | 1244 | 349 | 346 | 3273 | 6110 | 12 530 |
| Põhivara kokku | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 991 | 1244 | 349 | 346 | 3273 | 6110 | 12 530 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 0 | — | 11 | 777 | 1415 | 83 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | — | 11 | 777 | 1415 | 83 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 253 | 1244 | 349 | 335 | 2496 | 2195 |
| Aruandeaasta kasum | 991 | 253 | −895 | −14 | 2161 | −301 | 7752 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −1762 | −2500 | −2500 | −2500 | — | — |
| Omakapital kokku | 991 | 1244 | 349 | 335 | 2496 | 4695 | 12 447 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 10 867 | 41 521 | 7280 | 1710 | 33 382 | 59 946 | 51 280 |
| Ärikasum | 991 | 253 | −895 | −14 | 2161 | −301 | 7752 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 991 | 253 | −895 | −14 | 2161 | −301 | 7752 |
| Aruande aasta kasum | 991 | 253 | −895 | −14 | 2161 | −301 | 7752 |
| Tööjõukulud | 3216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (24.04.2026–24.08.2026). Lisaks 15 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tööjõu renditeenus · Tellingute monteerija/paigaldaja | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Müürsepp (vooderdus- ja müüritistööd) | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Katlapuhastaja | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Isoleerija | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Plekksepp | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Maaler | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Monteerija | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Koostelukksepp | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: LEK&Co OÜ
Ülevaade
LEK&Co OÜ (registrikood 14640594) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata kaupade jaemüük (EMTAK 47789). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102381245).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 51 280 €, mis on 14,5% vähem kui aasta varem (59 946 €). Aastatel 2019/20–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 29,5% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 7752 € (15,1% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 12 530 € ja omakapital 12 447 € (99,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 175 737 €, mis on 813% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 77 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 21.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.