DELETRA OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 13 870 € | — | 671 € |
| 2026 II kv | 20 136 € | — | 671 € |
| 2026 I kv | 21 480 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 16 384 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 14 224 € | — | 1354 € |
| 2025 II kv | 8365 € | — | 1354 € |
| 2025 I kv | 14 707 € | — | 1300 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 11 933 | 23 494 | 99 385 | 113 958 | 119 976 | 124 944 | 146 992 |
| Põhivara kokku | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 11 933 | 23 494 | 99 385 | 113 958 | 119 976 | 124 944 | 146 992 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 48 | 783 | 1517 | 3320 | 853 | 2912 | 532 |
| Pikaajalised kohustised | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 48 | 783 | 1517 | 3320 | 853 | 2912 | 532 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 9385 | 20 211 | 78 540 | 108 137 | 86 230 | 119 532 |
| Aruandeaasta kasum | 9385 | 10 827 | 75 157 | 29 598 | 8486 | 33 302 | 24 428 |
| Omakapital kokku | 11 885 | 22 711 | 97 868 | 110 638 | 119 123 | 122 032 | 146 460 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 16 324 | 29 796 | 116 313 | 98 900 | 67 025 | 80 889 | 56 820 |
| Ärikasum | 9385 | 10 827 | 75 155 | 33 795 | 7502 | 34 253 | 21 562 |
| EBITDA | — | 10 827 | 75 155 | 33 795 | 7502 | 34 253 | 21 562 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9385 | 10 827 | 75 157 | 33 805 | 8486 | 40 411 | 24 428 |
| Aruande aasta kasum | 9385 | 10 827 | 75 157 | 29 598 | 8486 | 33 302 | 24 428 |
| Tööjõukulud | 0 | 12 687 | 23 001 | 28 815 | 25 587 | 14 450 | 8730 |
| Põhivara kulum | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 16 828 | 0 | 30 393 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (21.02.2025–21.02.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kirjaliku tõlke teenus Eesti kohtutele | Riigi Tugiteenuste Keskus | kuni 2 630 000 € | 21.02.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: DELETRA OÜ
Ülevaade
DELETRA OÜ (registrikood 14734486) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kirjalik ja suuline tõlge (EMTAK 74301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102163793).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 56 820 €, mis on 29,8% vähem kui aasta varem (80 889 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 23,1% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 24 428 € (43,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 56 820 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 146 992 € ja omakapital 146 460 € (99,6% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 540 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 13 870 €, mis on 2,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 671 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.