Rainvet OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 27 479 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 17 114 € | — | 1850 € |
| 2026 I kv | 18 548 € | — | 3700 € |
| 2025 IV kv | 19 997 € | — | 3330 € |
| 2025 III kv | 20 373 € | — | 2590 € |
| 2025 II kv | 17 704 € | — | 1850 € |
| 2025 I kv | 16 028 € | — | 1072 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 28 000 € (73% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 12 338 | 17 901 | 19 201 | 23 672 | 23 025 | 30 416 | 30 526 |
| Põhivara kokku | — | 14 820 | 14 484 | 13 851 | 15 999 | 15 100 | 14 550 |
| Vara kokku | 12 338 | 32 721 | 33 685 | 37 523 | 39 024 | 45 516 | 45 076 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1657 | 2837 | 2664 | 3613 | 3670 | 4456 | 4255 |
| Pikaajalised kohustised | — | 8789 | 6389 | 3989 | 1589 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 1657 | 11 626 | 9053 | 7602 | 5259 | 4456 | 4255 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 81 | 5347 | 6076 | 11 990 | 13 221 | 10 560 |
| Aruandeaasta kasum | 10 681 | 18 513 | 16 785 | 21 345 | 19 275 | 25 339 | 27 761 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 10 681 | 21 095 | 24 632 | 29 921 | 33 765 | 41 060 | 40 821 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 17 138 | 43 764 | 34 693 | 45 795 | 38 216 | 62 644 | 77 057 |
| Ärikasum | 10 681 | 21 557 | 20 041 | 24 871 | 22 100 | 28 629 | 35 673 |
| EBITDA | — | — | 20 377 | 25 504 | 22 952 | 29 528 | 36 223 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 681 | 21 163 | 19 788 | 24 666 | 21 973 | 28 550 | 35 658 |
| Aruande aasta kasum | 10 681 | 18 513 | 16 785 | 21 345 | 19 275 | 25 339 | 27 761 |
| Tööjõukulud | 2500 | 10 179 | 0 | 0 | 848 | 5089 | 18 269 |
| Põhivara kulum | — | — | 336 | 633 | 852 | 899 | 550 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 8099 | 13 247 | 16 056 | 15 431 | 18 044 | 28 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Rainvet OÜ
Ülevaade
Rainvet OÜ (registrikood 14746192) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Põvvatu küla, Luunja vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala veterinaaria (EMTAK 75001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102167511).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 77 057 €, mis on 23,0% rohkem kui aasta varem (62 644 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 28,5% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 27 761 € (36,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 77 057 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 45 076 € ja omakapital 40 821 € (90,6% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1140 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 27 479 €, mis on 34,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 22.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.