Louki OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 35 651 € | 1 | 2569 € |
| 2026 II kv | 25 476 € | 1 | 2569 € |
| 2026 I kv | 36 986 € | 1 | 2398 € |
| 2025 IV kv | 28 084 € | 1 | 2312 € |
| 2025 III kv | 26 503 € | 1 | 2312 € |
| 2025 II kv | 26 845 € | 1 | 2312 € |
| 2025 I kv | 34 402 € | 1 | 2044 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 88 998 € (99% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 19 394 | 40 969 | 57 260 | 52 329 | 72 063 | 91 804 | 69 339 |
| Põhivara kokku | 4115 | 4942 | 4176 | 7615 | 7853 | 6207 | 4820 |
| Vara kokku | 23 509 | 45 911 | 61 436 | 59 944 | 79 916 | 98 011 | 74 159 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 248 | 2746 | 3621 | 3135 | 4384 | 5670 | 7443 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 248 | 2746 | 3621 | 3135 | 4384 | 5670 | 7443 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 2761 | 10 665 | 15 315 | 15 099 | 23 030 | 843 |
| Aruandeaasta kasum | 20 761 | 37 904 | 44 650 | 38 994 | 57 933 | 66 811 | 63 373 |
| Omakapital kokku | 23 261 | 43 165 | 57 815 | 56 809 | 75 532 | 92 341 | 66 716 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 26 309 | 57 898 | 73 503 | 72 625 | 97 232 | 109 492 | 118 770 |
| Ärikasum | 20 761 | 42 403 | 52 044 | 48 716 | 67 363 | 77 365 | 88 123 |
| EBITDA | 21 095 | 43 197 | 53 152 | 50 627 | 70 166 | 80 590 | 91 355 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 20 761 | 42 404 | 52 047 | 48 719 | 67 428 | 78 680 | 88 476 |
| Aruande aasta kasum | 20 761 | 37 904 | 44 650 | 38 994 | 57 933 | 66 811 | 63 373 |
| Tööjõukulud | 3817 | 10 583 | 13 359 | 14 573 | 13 359 | 16 753 | 20 050 |
| Põhivara kulum | 334 | 794 | 1108 | 1911 | 2803 | 3225 | 3232 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 18 000 | 30 000 | 40 000 | 39 210 | 50 002 | 88 998 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Louki OÜ
Ülevaade
Louki OÜ (registrikood 14772427) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon (EMTAK 74121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102302004).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 118 770 €, mis on 8,5% rohkem kui aasta varem (109 492 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 28,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 63 373 € (53,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 118 770 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 74 159 € ja omakapital 66 716 € (90,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 35 651 €, mis on 34,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2569 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1670 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 31.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.