TLO Service OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 10 122 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 39 529 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 7374 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 15 348 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 11 858 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 18 261 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 1692 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 2423 | 4929 | 8159 | 10 011 | 5543 | 5520 |
| Põhivara kokku | 35 851 | 37 029 | 50 300 | 47 026 | 42 083 | 40 652 |
| Vara kokku | 38 274 | 41 958 | 58 459 | 57 037 | 47 626 | 46 172 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 46 595 | 38 593 | 53 888 | 50 666 | 39 245 | 37 243 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 46 595 | 38 593 | 53 888 | 50 666 | 39 245 | 37 243 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −10 821 | −10 135 | −8929 | −7129 | −5119 |
| Aruandeaasta kasum | −10 821 | 686 | 1206 | 1800 | 2010 | 548 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 11 000 | 11 000 | 11 000 | 11 000 | 11 000 |
| Omakapital kokku | −8321 | 3365 | 4571 | 6371 | 8381 | 8929 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 13 958 | 19 486 | 18 434 | 33 258 | 16 398 | 34 984 |
| Ärikasum | −10 821 | 707 | 1206 | 1841 | 2010 | 547 |
| EBITDA | −3537 | 6716 | 5296 | 6755 | 6953 | 4755 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 821 | 686 | 1206 | 1800 | 2010 | 548 |
| Aruande aasta kasum | −10 821 | 686 | 1206 | 1800 | 2010 | 548 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 218 | 970 | 0 |
| Põhivara kulum | 7284 | 6009 | 4090 | 4914 | 4943 | 4208 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (21.07.2025–20.01.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Arboristitööd 2026-2028 | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 500 000 € | 20.01.2026 |
| Arboristi kutsetunnistusega isikute ja nende töörühmade kaasamine korrashoiu-ja rikketöödele Lõuna-Eestis (Tartumaa, Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa) | Elektrilevi OÜ | kuni 360 000 € | 24.07.2025 |
| Arboristi kutsetunnistusega isikute ja nende töörühmade kaasamine korrashoiu-ja rikketöödele Kesk-Eestis (Järvamaa, Viljandimaa) | Elektrilevi OÜ | kuni 240 000 € | 21.07.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: TLO Service OÜ
Ülevaade
TLO Service OÜ (registrikood 14787570) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Elva linn, Elva vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102183317).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 34 984 €, mis on 113% rohkem kui aasta varem (16 398 €). Aastatel 2019/20–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 20,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019/20–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 548 € (1,6% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 46 172 € ja omakapital 8929 € (19,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 10 122 €, mis on 14,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 05.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.