Juditas OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 645 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 32 470 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 2660 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 81 531 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 106 005 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 32 160 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 1770 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 30 000 € (70% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 71 071 | 64 912 | 94 239 | 62 565 | 47 939 | 47 719 |
| Põhivara kokku | — | — | — | 223 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 71 071 | 64 912 | 94 239 | 62 788 | 47 939 | 47 719 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 4855 | 149 | 1885 | 2113 | 2308 | 13 774 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 4855 | 149 | 1885 | 2113 | 2308 | 13 774 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 63 716 | 62 263 | 49 854 | 34 109 | 13 131 |
| Aruandeaasta kasum | 40 543 | −1453 | 27 591 | 8321 | 9022 | 18 314 |
| Omakapital kokku | 66 216 | 64 763 | 92 354 | 60 675 | 45 631 | 33 945 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 51 850 | 1500 | 56 500 | 60 800 | 64 881 | 403 814 |
| Ärikasum | 40 539 | −1460 | 27 583 | 18 312 | 13 357 | 26 743 |
| EBITDA | 40 793 | −1208 | 27 814 | 18 564 | 13 580 | 26 743 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 40 543 | −1453 | 27 591 | 18 321 | 13 876 | 26 775 |
| Aruande aasta kasum | 40 543 | −1453 | 27 591 | 8321 | 9022 | 18 314 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 254 | 252 | 231 | 252 | 223 | 0 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 40 000 | 24 066 | 30 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 191 060 € väärtuses, 2 hankijalt (09.04.2024–26.03.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Sõle spordikeskuse pneumohalli demonteerimine ja monteerimine | Tallinna Spordikeskus | 64 570 € | 26.03.2026 |
| Sõle Spordikeskuse pneumohalli monteerimine ja demonteerimine | Tallinna Spordikeskus | 63 970 € | 02.04.2025 |
| Sõle Spordikeskuse pneumohalli demonteerimine, ladustamine, uste parandamine ja monteerimine | Kristiine Sport | 62 520 € | 09.04.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Juditas OÜ
Ülevaade
Juditas OÜ (registrikood 14804624) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga (EMTAK 43991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102189706).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 403 814 €, mis on 522% rohkem kui aasta varem (64 881 €). Aastatel 2019/20–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 50,8% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019/20–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 18 314 € (4,5% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 47 719 € ja omakapital 33 945 € (71,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 645 €, mis on 99,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 14.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.