Kerlan OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | — | — |
| 2026 II kv | 0 € | — | — |
| 2026 I kv | 0 € | — | — |
| 2025 IV kv | 0 € | — | — |
| 2025 III kv | 0 € | — | — |
| 2025 II kv | 0 € | — | — |
| 2025 I kv | 0 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 10 448 € (100% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 3438 | 2711 | 6239 | 21 093 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kokku | 0 | 5051 | 4992 | 3732 | 0 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 3438 | 7762 | 11 231 | 24 825 | 0 | 0 | 0 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 938 | 1249 | 1648 | 14 377 | 0 | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 938 | 1249 | 1648 | 14 377 | 0 | — | — |
| Osakapital | 2500 | 2550 | 2550 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 1232 | 2731 | 2324 | 0 | — | — |
| Aruandeaasta kasum | −3963 | 2731 | 4302 | 8124 | 0 | 0 | — |
| Reservid ja muu omakapital | 3963 | — | — | −2500 | −2500 | — | — |
| Omakapital kokku | 2500 | 6513 | 9583 | 10 448 | 0 | 0 | 0 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 2174 | 13 057 | 28 765 | 48 898 | 0 | — | — |
| Ärikasum | −3963 | 2731 | 4302 | 8124 | 0 | 0 | — |
| EBITDA | — | 2779 | 5562 | 9384 | 0 | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | −3963 | 2731 | 4302 | 8124 | 0 | 0 | — |
| Aruande aasta kasum | −3963 | 2731 | 4302 | 8124 | 0 | 0 | — |
| Tööjõukulud | 0 | 2330 | 3107 | 2943 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | 48 | 1260 | 1260 | 0 | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 1232 | 4709 | 10 448 | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 28 884 € väärtuses, 1 hankijalt (23.12.2021–23.12.2021).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Sotsiaaltranspordi teenuse ost | Vinni Vallavalitsus | 28 884 € | 23.12.2021 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Kerlan OÜ
Ülevaade
Kerlan OÜ (registrikood 14815935) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Rakvere linn, Lääne-Viru maakond. Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102194827).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023 müügitulu ei olnud. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2022 lõpus oli bilansimaht 24 825 € ja omakapital 10 448 € (42,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.