OÜ Pöide TehnikaRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 18 424 € | 2 | 2546 € |
| 2026 II kv | 29 980 € | 2 | 2546 € |
| 2026 I kv | 27 288 € | 2 | 2566 € |
| 2025 IV kv | 65 337 € | 2 | 2606 € |
| 2025 III kv | 22 889 € | 2 | 2606 € |
| 2025 II kv | 62 746 € | 2 | 2606 € |
| 2025 I kv | 13 895 € | 2 | 2594 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 3447 | 2679 | 24 586 | 32 527 | 32 039 | 42 092 |
| Põhivara kokku | — | 14 923 | 47 549 | 127 404 | 140 824 | 133 779 |
| Vara kokku | 3447 | 17 602 | 72 135 | 159 931 | 172 863 | 175 871 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | 7497 | 13 847 | 29 960 | 45 688 | 35 015 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 33 454 | 67 322 | 57 689 | 46 704 |
| Kohustised kokku | — | 7497 | 47 301 | 97 282 | 103 377 | 81 719 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 697 | 7355 | 22 084 | 59 899 | 66 736 |
| Aruandeaasta kasum | 697 | 6658 | 14 729 | 37 815 | 6837 | 24 666 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 3447 | 10 105 | 24 834 | 62 649 | 69 486 | 94 152 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 960 | 57 199 | 84 333 | 170 336 | 144 229 | 174 341 |
| Ärikasum | 947 | 6658 | 14 729 | 39 642 | 7889 | 29 957 |
| EBITDA | — | 7654 | 17 801 | 48 887 | 17 134 | 39 202 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 697 | 6658 | 14 729 | 37 815 | 6837 | 24 666 |
| Aruande aasta kasum | 697 | 6658 | 14 729 | 37 815 | 6837 | 24 666 |
| Tööjõukulud | — | 8595 | 15 569 | 32 112 | 32 112 | 32 112 |
| Põhivara kulum | — | 996 | 3072 | 9245 | 9245 | 9245 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 20 500 € väärtuses, 1 hankijalt (07.10.2025–10.02.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Pärandniitude taastamine (VII piiratud hankemenetlus) | Riigi Tugiteenuste Keskus | 12 955 € | 10.02.2026 |
| Pärandniitude taastamine (VII piiratud hankemenetlus) | Riigi Tugiteenuste Keskus | 5550 € | 09.02.2026 |
| Pärandniitude taastamine (VI piiratud hankemenetlus) · Välja-Reinu rannaniit | Riigi Tugiteenuste Keskus | 1995 € | 07.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Pöide Tehnika
Ülevaade
OÜ Pöide Tehnika (registrikood 14832939) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Ardla küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102332799).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 174 341 €, mis on 20,9% rohkem kui aasta varem (144 229 €). Aastatel 2019/20–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 183% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019/20–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 24 666 € (14,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 87 171 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 175 871 € ja omakapital 94 152 € (53,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 18 424 €, mis on 19,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2546 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 930 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 23.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.