Ertest Invest OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 154 599 € | 2 | 3906 € |
| 2026 II kv | 167 627 € | 2 | 1902 € |
| 2026 I kv | 29 209 € | 2 | 2757 € |
| 2025 IV kv | 75 046 € | 1 | 3191 € |
| 2025 III kv | 79 909 € | 1 | 3716 € |
| 2025 II kv | 23 297 € | 1 | 2550 € |
| 2025 I kv | 74 139 € | 1 | 3580 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2024
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 2232 | 36 098 | 44 923 | 27 054 | 59 075 |
| Põhivara kokku | 1170 | 710 | 249 | 13 123 | 35 817 |
| Vara kokku | 3402 | 36 808 | 45 172 | 40 177 | 94 892 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 5978 | 3713 | 0 | 13 237 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 246 |
| Kohustised kokku | 0 | 5978 | 3713 | 0 | 25 483 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 3402 | 30 830 | 41 459 | 40 177 |
| Aruandeaasta kasum | 3402 | 27 428 | 10 629 | −1282 | 29 231 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2499 |
| Omakapital kokku | 3402 | 30 830 | 41 459 | 40 177 | 69 409 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 20 371 | 33 384 | 75 219 | 97 063 | 156 828 |
| Ärikasum | 3426 | 27 452 | 10 652 | −1268 | 30 263 |
| EBITDA | 3637 | 27 912 | 11 112 | −81 | 36 126 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3402 | 27 428 | 10 629 | −1282 | 29 231 |
| Aruande aasta kasum | 3402 | 27 428 | 10 629 | −1282 | 29 231 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 538 |
| Põhivara kulum | 211 | 460 | 460 | 1187 | 5863 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 269 455 € väärtuses, 1 hankijalt (31.12.2024–12.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Estonia kontserdisaali oreli renoveerimine | Sihtasutus Eesti Kontsert | 159 800 € | 12.05.2026 |
| Toolide paigaldus Pärnu kontserdimaja ja Estonia kontserdisaal. | Sihtasutus Eesti Kontsert | 69 500 € | 12.05.2026 |
| Pärnu kontserdimaja saali uste renoveerimise hange | Sihtasutus Eesti Kontsert | 40 155 € | 31.12.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Ertest Invest OÜ
Ülevaade
Ertest Invest OÜ (registrikood 14835056) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Rapla linn, Rapla vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102202311).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 156 828 €, mis on 61,6% rohkem kui aasta varem (97 063 €). Aastatel 2019/20–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 66,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019/20–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 29 231 € (18,6% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1 (aasta varem 0). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 156 828 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 94 892 € ja omakapital 69 409 € (73,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 154 599 €, mis on 93,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3906 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1320 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 28.10.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.